افکت صوتی بازی Castlevania Bloodlines
افکت صوتی بازی Castlevania Bloodlines

افکت صوتی بازی Castlevania Bloodlines

افکت صوتی بازی Castlevania Bloodlines شامل تمام اکشن و جلوه های صوتی استفاده شده در بازی Castlevania Bloodlines می باشد که می توانید با کیفیت عالی در این مجموعه دانلود کنید.

افکت صوتی بازی Castlevania Bloodlines

این مجموعه شامل صداهای کامل استفاده شده در طراحی این بازی به صورت کیفیت بالا از موتور بازی کنسول سگا استخارج و برای دانلود شما قرار داده شده است.

این مجموعه شامل صدای منوی بازی، صدای انتخاب بازیکنان، استفاده از قدرت‌ها، جلوه‌های صوتی ، صدای اتمام مرحله، صدای پایان بازی و غیره را شامل می شود.

 

 

RIAL 55,000 – خرید

 


مجموعه های مکمل دیگر :


Castlevania_Bloodlines


درباره بازی Castlevania: Bloodlines

یک بازی ژاپنی به نام (バ ン パ イ ア キ ラ ー ، Banpaia Kirā) و در اروپا و استرالیا به نام Castlevania: The New Generation شناخته می شود. این بازی توسط شرکت بازی سازی کونامی روی کنسول سگا جنسیس طراحی و عرضه شد.

داستان بازی در مورد یک خون آشام افسانه ای به نام الیزابت بارتلی است که خواهرزاده دراکولا است و ناگهان در قرن بیستم ظاهر می شود.

وی با تهیه نقشه جنگ فداکاری برای بازگرداندن عموی خود ، او آغاز جنگ جهانی اول را تنظیم می کند ، پسر کوینسی موریس ، جان و بهترین دوست او اریک لکارد ، قول می دهند که مبارزه با شر را آغاز کنند.

آنها با هم موفق می شوند از زنده شدن کامل دراکولا جلوگیری کنند.

این عنوان همچنین در مجموعه سالگرد Castlevania برای پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان ، استیم و نینتندو سوییچ و همچنین Sega Genesis Mini موجود است. ( اطلاعات بیشتر )

 

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *