افکت صوتی بازی Harry Hops auf Schatzsuche
افکت صوتی بازی Harry Hops auf Schatzsuche

افکت صوتی بازی Harry Hops auf Schatzsuche

افکت صوتی بازی Harry Hops auf Schatzsuche  در قالب ۳۲۰ افکت صوتی در ۷ بخش برای صداگذاری و طراحی بازی های کارتونی و فانتزی به سبک پیمایشی و کسب و امتیاز می باشد که می توانید با کیفیت بالا WAV در این مجموعه دانلود کنید.

افکت صوتی بازی Harry Hops auf Schatzsuche

اگر شما هم جز آن دسته از هنرمندانی هستید که مایل به طراحی و تولید بازی در زمینه کودک و فانتزی هستید این مجموعه بر گرفته از موتور بازی جذاب Harry Hops auf Schatzsuche به شما در این زمینه بسیار کمک خواهد کرد.

همچنین این مجموعه مناسب ساخت برنامه های آموزشی نرم افزاری بصورت تعاملی می باشد که از تنوع صدایی خوبی برای ایجاد اکشن های صوتی برخوردار می باشد.

مجموعه ویژه ما برای شما :  افکت صوتی ui بازی Mabinogi

این مجموعه از ۷ بخش شامل افکت های صوتی آمبیانس، صدای حیوانات، سازهای کوتاه لوگو، صداهای گوناگون بازی، صدای اشیا، صدای مردم و راه رفتن را شامل می شود که هر کدام شامل زیر مجموعه های متنوع فانتزی و کارتونی صدایی می باشد.

با این مجموعه شما به تنوع بالایی از صداهای :

  • موزیکال کوتاه یا instruments : شامل ۲۵ موسیقی کوتاه فانتزی برای ایجاد باز شدن مراحل، ارتقا گرفتن، گرفتن ابزار، ارتقای بازی کن می باشد. ( دانلود مجموعه های دیگر )

یک نمونه با تایمر کپی رایت

 

  • افکت صوتی آمبیانس ambient : شامل ۲۵ افکت صوتی متنوع از صداهای محیطی از جنگل و صدای پرنده گان، صدای آب و آبشار، صدای کوتاه وزش باد شدید، صدای پرنده گان دریایی، صدای آب و دریا به همراه صدای سوت کشتی، صدای ریختن و شرشر آب، صدای کش رفتن چوب و صدای ساحل را شامل می شود. ( مشاهده مجموعه کامل دیگر )

یک نمونه با تایمر کپی رایت

  • صدای حیوانات animals : شامل ۱۵ افکت صوتی حیوانات محتلف از جمله صدای فیل، صدای مگس، صدای پرنده، صدای لیس زدن، صدای مرغ، صدای اردک و برخی افکت های صوتی فانتزی را شامل می شود. ( مشاهده مجموعه کامل دیگر )

یک نمونه با تایمر کپی رایت

  • صدای متفرقه miscellaneous : مجموعه فانتزی و کارتونی از افکت های صوتی پریدن، جست و خیز کردن، ترکیدن، تعجب کردن، افتادن اشیا، داد زدن، افکت های عبوری، جلوه های صوتی Whoosh و غیره را شامل می شود.

یک نمونه با تایمر کپی رایت

  • افکت صوتی objects : شامل صداهای زنگ کلیسا، صدای شکستن شیشه، صدای زنگ کشتی، صدای زنگوله، صدای پاپ، صدای مته، صدای موتور، صدای اره برقی و غیره را شامل می شود. ( مشاهده مجموعه های دیگر )

یک نمونه با تایمر کپی رایت

 

  • صدای مردم people : مجموعه از صداهای شلوغ مردم در محیط های جمعی، صدای تشویق مردم، صدای وهم انگیز شیطانی، صداهای وکال کارتونی، صدای داد زدن، صدای خرناس کشیدن، صدای خنده های فانتزی، صداهای جادویی، صداهای کارتونی خنده دار و غیره را شامل می شود.

 

  • صدای راه رفتن walk : مجموعه در قالب ۱۲ افکت صوتی از دویدن و راه رفتن موجود فانتزی مانند خرگوش کارتونی را روی سطوح مختلف را شامل می شود.

پیشنهاد می کنیم این مجموعه را تهیه و در صدا گذاری برنامه های کارتونی مربوط به موشن گرافیک هم مورد استفاده قرار دهید.و کیفیت صداها سینمایی WAV می باشد. در ادامه یک نمونه از این بازی را تماشا می کنیم :

 

 

رمز فایل فشرده : www.gamelody.ir

 

RIAL 55,000 – خرید

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *