افکت صوتی بازی Kage (JPN)
افکت صوتی بازی Kage (JPN)

افکت صوتی بازی Kage (JPN)

افکت صوتی بازی Kage (JPN) یکی از تولیدات شرکت بازی سازی نینتندو می باشد که در سال ۱۹۹۰ روی نسحه های قدیمی کنسول NEC ارایه شد. این بازی ژاپنی در سبک یک بازی اکشن و جالب به سبک نینجایی می‌باشد.

افکت صوتی بازی Kage (JPN)

این مجموعه استخراج شده از موتور صوتی کاتریج بازی از کنسول کمودور می باشد که با کیفیت بالا بهینه سازی شده و قابل استفاده برای صداگذاری بازی های مشابه نینجایی را دارا می باشد.

این مجموعه شامل صدای پریدن، صدای شمشیر زدن، صدای قدرت گرفتن، صدای ضربه زدن و اکشن های فریاد کشیدن و کشتن دشمنان به همراه مجموعه صداهای گیم پلی بازی نظیر انتخاب منو می‌باشد.

مطالب پیشنهادی :

پیش نمایش بازی :

 

 

دانلود رایکان صداهای این بازی

 

داستان بازی Kage (JPN)

kodachi شخصیت بازی برای نجات دختر مورد علاقه خود باید با دشمنان shuriken که به تعداد زیادی در طول بازی علیه شما خواهند بود مبارزه کند. تمام بازی پیرامون کشتن تمام دشمنان در طول استیج می باشد.

این بازی از دو بازیکن آبی و قرمز که هر کدام مهارت بالا در نینجا دارند و می توانند با بالا رفتن از درخت و پرش های بلند دشمنان خود را نابود کنند شروع می شود.در مرحله اول از یک جنگل سرو با درختان بلند شروع می شود.

در مرحله دوم کنار آب خواهد بود و نینجاهای دشمن در زیر اب در کمین شما هستند. باید ده تا از آنها را بکشید تا بتوانید مرحله را به اتمام برسانید.

در مرحله سوم شما باید با بالای معبد برسید. در این راه دشمنان زیادی را باید نابود کنید. بعد از رسیدن به بالای معبد باید مرحله چهارم بازی را طی کنیدو با کشتن محافظان و راهبان بتوانید به مرحله پتجم راه یابید.

در مرحله پنیج با ریس خواهید جنگید. بعد از هر بار نجات چرخه بازی مجدد تکرار می شود و باید بازی از نو شروع شود.

 

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *