دانلود افکت صوتی شخصیت Azrael
دانلود افکت صوتی شخصیت Azrael

دانلود افکت صوتی شخصیت Azrael

دانلود افکت صوتی شخصیت Azrael مجموعه ای کامل از تمام اکشن و افکت های صوتی این شخصیت محبوب جنگجو از سری بازی های BlazBlue می باشد که می توانید در این مجموعه دانلود و در صداگذاری مشابه بازی های مبارزه ای استفاده کنید.

دانلود افکت صوتی شخصیت Azrael

اگر قصد دارید بازی‌های مبارزه دو نفره مشابه بازی اکشن BlazBlue را صداگذاری کنید این مجموعه پیشنهاد ما به شما است. در این مجموعه شما می توانید تمام صداهای مبارزه‌ای این بازیکن با وکال آن را در اختیار داشته باشید.

افکت صوتی نظیر صدای مبارزه کردن در حالت رزمی، صدای لگد زدن، صدای مشت زدن، صدای ضربه خوردن، صدای مردن، صدای پریدن، صدای فریاد زدن، صدای استفاده از قدرت ویژه، و اکشن های صوتی متنوع سینمایی را دانلود کنید.

 

 


RIAL 55,000 – خرید

 

Azrael
 

درباره شخصیت Azrael از بازی BlazBlue

عزرائیل لقب مردی بزرگ با جثه ای عضلانی با پوستی برنزه شده با موی آبی مواج است. چشم های اون قرمز و با خالکوبی نماد Enchant Dragunov نقاشی شده است.

اون پیراهن نمی پوشد. در عوض یک ژاکت دنباله دار کرمی دارد که روی شانه های خود بسته و با یک بند کوچک قهوه ای آن را سفت می‌کند.

مبارزه – تنها چیزی که واقعاً برای عزرائیل مهم است. تمام علاقه او به نقش دشمنی است که بتواند با قدرت خارق العاده خود با رقبا رقابت کند و او را سرگرم کند.شاید همین خواسته بیش از حد است که او را از میدان بازی دور کرده است.

اعتماد به نفس او با هوبریس برابر است، چون گاهی به برخی از دشمنان اجازه می دهد ضربه های آزاد به بدن او وارد شوند. در مبارزات ، او می تواند بی رحمانه مبارزه کند زیرا هر کاری که می تواند انجام دهد تا مخالفان خود را به مبارزه با او بکشاند ، آنها را به خاطر عزیزانی که ممکن است آنها را کشته باشد ، تحسین می کند.

اون چندان علاقه ای به مبارزه با افراد ضعیف ندارد بلکه دوست دارد با افراد قدرتمندی مبارزه کند تا اعتماد به نفس او را قوی کند. بخصوص اینکه عاشق مبارزه و کشتی بارویی سبک ژاپنی می باشد.

قدرت و انرژی Azrael

قدرت اون واقعا ناشناخته است. او در بسیاری از مبارزات این قدرت را مخفی می‌کند و با لول آرامتری مبارزه می‌کند. قدرت مبارزه او در حالت عادی ۱ به ۸ نفر است ولی اگر بخواهد می تواند تا قدرت ۴ به ۸ افزایش دهد. از نقطه ضعف او وقتی نزدیک حریف می شود می باشد.

از نظر قدرت ماورایی می تواند گلولهها را با انگشت خود بگیرید. و آن را به عقب هم براند. می تواند تخته سنگی را از زمین بلند کرده و با اشاره دست روی حریف بشکند. می تواند از قدرت خود فضا و زمین را به هم بدوزد. سرعت او بسیار زیاد بوده و و فقط با بدن خود بدون استفاده از این قدرت‌ها مبارزه می‌کند.

 

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *