صدای اتمسفر
صدای اتمسفر

صدای اتمسفر

صدای اتمسفر مجموعه ای ویژه جهت فضاسازی محیط پس زمینه بازی، ایجاد جو و حس و خال روان پریشانی ترس و وحشت می‌باشد که می‌توانید در این مجموعه برای صدا گذاری برنامه های مختلف مورد استفاده قرار دهید.

صدای اتمسفر

تنوع بالای افکت و جلوه های صوتی مربوط به اتمسفر مکانی به مرور در سایت گیم ملودی برای شما عزیزان گلچین و قرار خواهد گرفت. لذا برای ابتدای کار ما مجموعه نخست از صداهای فضا سازی شده برای ایجاد حس و حال محیط های وهم انگیز، ترسناک در زمینه‌های گوناگون آماده کرده ایم.

یک نمونه از افکت صوتی این مجموعه شامل فضای وهم انگیز اتمسفر فضا :

جدا از مبحث فنی صدا گذاری حرفه ای تولیدات رادیویی و تلویزیونی برای پر کردن و فضا سازی ها از تکنیک های مختلفی استفاده می‌کنند . لذا در این مجموعه پکیجی ویژه از جلوه های صوتی سینمایی در ژانر های سینمایی و مستند برای فضا سازی اتمسفری در اختیار خواهید داشت.

جهت دانلود مجموعه کامل صداهای اتمسفری در ژانرهای مختلف از سایت ندای تصویر این لینک دیدن کنید.

لازم به توضیح است این مجموعه به عنوان صدای پس زمینه اتمسفر برای ژانر بازی های فضایی و کهکشانی می‌باشد که توسط دستگاه های گیرنده بالا از فضای بالای جو آسمان ضبط شده است. این صداها توسط گوش انسان قابل شنیدن نمی‌باشد ولی قابلیت استفاده در فضا سازی بازی و تریلر فیلم ها را فراهم می‌کند.

اطلاعات دانلودی 

  • تعداد جلوه صوتی : ۱۲۰ ترک
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir
  • حجم فایل دانلودی :۱ گیگ

 

RIAL 55,000 – خرید

مجموعه دوم موسیقی پس زمینه و اتمسفری

این مجموعه یکی از خاص‌ترین موسیقی و  جلوه های صوتی اتمسفری می‌باشد که برای ایجاد حالت اضطراب و استرس و نیز ایجاد حالت‌های انگیزشی کاربرد دارد. بخشی از این مجموعه قابل استفاده در انتهای موسیقی فیلم یا بازی‌سازی است که می‌توانید موسیقی را در هر جایی از برنامه خود برش بزنید.

RIAL 55,000 – خرید

جلوه های صوتی اتمسفر فضایی

شامل ۲۲ موسیقی کوتاه اتمسفری و بلند برای شبیه سزای صدای محیط فضا و خلع می باشد. ایجاد تعلیق و فضاسازی های دراماتیک بخشی از این

مجموعه صوتی است. در ادامه یکی از این افکت موسیقی این مجموعه را می توانید گوش کنید.

 

 

RIAL 55,000 – خرید

 

 

درباره واژه اتمسفر در صنعت برنامه سازی :

این واژه چندان در واژگان سینما و بازی ایرانی به زبان و مورد استفاده قرار نگرفته است. صدای اتمسفر با فضا سازی صوتی اتمسفری ابهامی است که در ذهن بیننده ایجاد می‌شود. و استعاره ای است که برخی مفاهیم و اهداف در فیلم برای روشن شدن نیاز به فضا سازی دارد.

صدای اتمسفر با واژه آمبیانس قابل مقایسه نمی‌باشد

فرهنگ اصطلاحات ادبی هاری شا، اتمسفر را این گونه تعریف کرده است:

«این اصطلاح از علم هواشناسی وام گرفته شده است، برای توصیف تاثیر فراگیر اثر خلاقه‌ای از ادبیات یا نمونه‌های دیگر از هنر به استفاده  می‌شود. فضا و رنگ با حالت مسلط مجموعه‌ای که از صحنه، توصیف و گفت و گو آفریده می‌شود، سروکاردارد.»

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *