صدای شخصیت Chun Li
صدای شخصیت Chun Li

صدای شخصیت Chun Li

صدای شخصیت Chun Li یکی از پای ثابت شخصیت های بازی نبرد خیابانی با Street Fighter می باشد، که شما در این مجموعه صدای کامل این شخصیت به همراه اکشن و صداهای مبارزه ای به همراه وکال های آن را می توانید دانلود کنید.

صدای شخصیت Chun Li

اگر به سری بازی های Street Fighter علاقه دارید و دنبال افکت صوتی از شخصیت های مبارز این بازی هستید پیشنهاد می کنیم این مجموعه کامل را از دست ندهید.

در این مجموعه ما از کنسول های مختلف بازی صداهای شخصیت ثابت این بازی را استخراج و با کیفیت بالا برای دانلود قرار دادیم.

این مجموعه شامل صدای مبارزه کردن، صدای فریاد زدن، صدای پریدن، صدای ضربه خوردن، انواع وکال های کوتاه و بلند، اکشن های تنفسی می باشد.

 

همچنین اکشن های استفاده از تکنیک های ویژه ای و ضربه ای این بازیکن هم در این مجموعه موجود می باشد.

همچنین می توانید برای صداگذاری شخصیت های مشابه این بازیکن در بازی سازی مورد استفاده قرار دهید.

مجموعه های مکمل :

با هم بخشی از یک ویدیوی بازی را از این شخصیت تماشا می کنیم :

 

 


RIAL 55,000 – خرید

معرفی شخصیت Chun Li

با القاب اسمی (春麗 ، همچنین チ ュ ン ・ リ ، Chun Rī ، چینی ساده شده: 春丽 ؛ چینی سنتی: 春麗 ؛ پینیین: Chūn Lì)

چون لی شخصیت خیالی در سری بازی های ویدیویی Street Fighter h از کمپانی CAPCOM است. اولین مبارز زن از در تمام نسخه های هر بازی رایانه ای مبارز برای به دست آوردن اعتبار اصلی حضور دارد.

او یک رزمی کار ماهر و افسر اینترپل است که به دنبال انتقام از مرگ پدرش به دست م. بیسون ، رهبر سندیکا جنایت شادالو می باشد.

او همچنین در رسانه های مرتبط با Street Fighter به طور برجسته از جمله دو فیلم سینمایی ، چند محصول انیمیشن و کتاب های مصور و سایر کالاهای سری رسمی شناخته شده است.

او به دلیل عواملی مانند عقب ماندگی ، ورزشکاری و بازی در بازی بسیار مورد توجه طرفداران و منتقدان قرار گرفته است. ( اطلاعات بیشتر )

 

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *