صدای شخصیت Mortal Kombat X Baraka's

صدای شخصیت Mortal Kombat X Baraka’s

صدای شخصیت Mortal Kombat X Baraka’s شامل تمام اکشن های صوتی و افکت های مربوط به شخصیت بازی معروف نبرد خونین می باشد که شامل ۵۳ افکت صوتی متنوع از حرکات مختلف فردی این شخصیت با کیفیت بالا می باشد.

صدای شخصیت Mortal Kombat X Baraka’s

شخصیت کچل و چندش آور بازی نبرد خونین را همه بازی دوستان بهتر می شناسند. این کاراکتر از طراحی منحصر بهفردی برخوردار می باشد که از نسخه اول تا نسخه آخر همیشه در تمام بازی ها حضور خود را داشته است.

 

Baraka_MKX
Baraka_MKX

افکت صوتی پیشنهادی دیگر :

این مجموعه شامل تمام اکشن های صوتی و وکال های مبارزه ای این شخصیت می باشد که شامل طیف وسیعی از صداها در قالب ۵۳ فایل صوتی به شرح زیر می باشد :

  • صدای به هم سایده شدن شمشیر و تیغه ها
  • صدای ضربه با شمشیر
  • انواع صدای شقه شدن و بریدن گوشت توسط شمشیر
  • صدای ضربه مختلف با شمشیر
  • صدای باز شدن تیغه های شمشیر و بسته شدن آنها
  • صدای ضربه ای Whoosh از چرخش و حرکت مختلف شمشیر

از آنجایی که که اصلی ترین سلاح این شخصیت شمشیر و نیزه متصل به بدن می باشد مناسب صدا گذاری سبک مبارزه با شمشیر و سر نیزه در حالت های مختلف می باشد.

 

 

RIAL 55,000 – خرید

 

 


درباره شخصیت بازی :

باراکا به انگلیسی Baraka در سال ۱۹۹۳ به عنوان جنگجوی غیر قابل پیش بینی به امپراتوری Outworld  خدمت می کرد که از نزادی انسانی ولی جهش یافته با چهره ای مخفوف به وجود آمده است.

این شخصیت در بازوهای خود یک جفت تیغه جمع شونده را دارا می باشد که تمامی مبارزه ها از این سلاح برای وارد آوردن ضربه به حریف استفاده می کند.

باراکا اولین بار در Mortal Kombat II (1993) به عنوان عضوی از نژاد فرومایه دنیای آخرالزمان به نام Nomads معرفی شد ، که به دلیل رفتارهای غیرقابل پیش بینی و داشتن یک سری خشونت ذاتی شناخته شده است.

وی پس از پایان اولین دوره مسابقات Mortal Kombat ، که به نوبه خود راهب شائولین ، لیو کانگ ، هم مبارزه داشت، سر دسته گروه حمله به معبد شائولین در Earthrealm به ناب دستور اپراتوری است. ( اطلاعات بیشتر )

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *