صدای هیولای حشره ای Bugger
صدای هیولای حشره ای Bugger

صدای هیولای حشره ای Bugger

صدای هیولای حشره ای Bugger hc از سری دشمنان بازی هالو ۳ می باشد که به حشره انسان نما با قابلیت پرواز و حمله می باشد.

این مجموعه شامل صداهای کامل این موجود به همراه اکشن های پرواز کردن و صدای بال زدن آن می باشد.

صدای هیولای حشره ای Bugger

اگر بخواهیم به روشی ساده محتویات این مجموعه را برای شما توضیح دهیم باید بگویم این صداها به شما کمک می‌کند تا بتوانید انواع صداهای حشره های انگلی و جهش  یافته شبیه انسان را صداگذاری کنید.

از صداهای مهم این مجموعه انواع صدای راه رفتن این موجودات با صداهای پرز مانند و صدای بال زدن و پرواز آن در حالت های مختلف بلند شدن، پرواز کردن، نشستن و غیره را شامل می شود.

Drone-Bugger
Drone-Bugger

در تصویر بالا ما یک نمای کلی از این حشره انگلی را قرار دادیم که می توانید به کیفیت و نوع صداهای این مجموعه پی ببرید. این حشره از دشمنان بازی معروف Halo 3 می باشد.

مجموعه های مکمل :

 

 


RIAL 52,000 – خرید

 

 

اطلاعات بیشتر درباره Bugger

نام دیگر این پرنده Yanme’e می باشد که به آن هواپیمای بدون سرنشین هم اطلاق می باشد. همانند حشرات تمایل به زندگی کندویی دارد. لذا از ملکه مادر دفاع می‌کند تا شخصیت بازی هالو ۳ به آن آسیبی نرساند.

این حشره برای کمین کردن و حمله غافلگیرانه برای نیروهای دشمن عمل می‌کنند.

از توانایی پرواز و جهش های کوتاه برای سرعت در حمله بهره می برند و اینکه چنگال های تهاجمی آنها قادر به آلوده کردن هر شخص تماس گیرنده را دارا می‌باشد.

این حشره از نادر گونه های جهش یافته با تکنولوژی بالا می باشد که می توانید برای موجودات دنیای کهکشان در طراحی بازی خود استفاده کنید. ( اطلاعات بیشتر )

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *