معرفی بازی‌های استیم بخش اول
معرفی بازی‌های استیم بخش اول

معرفی بازی‌های استیم بخش اول

معرفی بازی‌های استیم بخش اول در مورد معرفی بازی های مختلفی که برای پلتفرم PS4 به صورت آنلاین طراجی شده است می پردازیم. اگر شما هم جز آن‌ دسته افرادی هستید که به این سبک از بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید.

معرفی بازی‌های استیم

معرفی بازی‌های استیم بخش اول

معرفی استیم بازی ASDAD: All-Stars Dungeons and Diamonds

یکی از بازی های رقابتی دو نفره می باشد که بازیکنان به صورت دونفره در مراحل بازی با هم به رقابت می پردازند. هر کسی بعد از خوردن امتیازات بازی بتواند مجسمه طلایی را به دست بیاورد برنده بازی خواهد بود. این بازی برای شروع از ۷ نفر بازیکن اصلی شروع می‌کند.


بازی Monster Hunter World
معرفی بازی‌های استیم بخش اول

معرفی بازی Monster Hunter: World

یک بازی مهیج سه بعدی ژاپنی می باشد که شما باید به عنوان یک محقق و بعد به عنوان یک مبارز با اژدها و هیولاهای بازی که مردم روستا را محاصره کرده‌اند بپردازید. در طول بازی با کشتن هیولاها امتیازاتی به دست می آورید که می توانید برای خرید اسلحه و افزایش قدرت خود استفاده کنید.

 

پیشنهاد دیگر برای مطالعه :


معرفی بازی‌های استیم بخش اول

معرفی بازی Primal Carnage Extinction

یک بازی سه بعدی چند نفره می باشد که باید در قالب یک تیم مزدور به یک جزیره ای دایناسورها بروید و آنها را از بین ببرید. می توانید برای شروع بازی در نقش مزدور یا در نقش یک دایناسور ناجی جزیره باشید. تنوع ماموریت های بازی ۱۳ مرحله و با سه ورودی مختلف به استیم بازی می باشد.

 

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *