معرفی بازی‌های استیم PS4 بخش پنجم
معرفی بازی‌های استیم PS4 بخش پنجم

معرفی بازی‌های استیم PS4 بخش پنجم

معرفی بازی‌های استیم PS4 بخش پنجم به بررسی بازی های محبوب و جذاب از کنسول بازی PS4 می پردازد و به صورت خلاصه شما را با نوع این بازی‌ها آشنا می کند. پیشنهاد می کنیم برای خرید سی دی کی بازی‌ها از منابع معتبر استفاده کنید.

Age of Survival

معرفی بازی Age of Survival

یکی از بازی های جذاب راز بقا می باشد که شما به عنوان یک شخص گیر افتاده در یک جزیره ساحلی آفریقا باید برای زنده ماندن تلاش کنید. غذا پیدا کنید، اسلحه درست کنید و با حیوانات مختلف زندگی کنید. همه چیز به مهارت شما در زنده ماندن در جنگل بستگی دارد.

 

The Darkness II

معرفی بازی The Darkness II

یک بازی سراسر هیجان به سبک اول شخص با امکان بازی ۴ نفره می باشد که شما باید با استفاده از قدرت شیطانی خود با باند مافیا که باعث مرگ شما شده‌اند به مبارزه بپردازید. گرافیک بازی جذاب و از کیفیت خوب از نوع تیراندازی و هدف گیری برخوردار می باشد.

 

بازی Blacksad: Under the Skin

معرفی بازی Blacksad: Under the Skin

یک بازی جذاب معمایی و کارآگاهی می باشد که شما باید به عنوان بروز یک قتل در یک باشگاه رزمی به دنیال قاتل بگردید. داستان از گرافیک جذاب به سبک کمیک دهه ۵۰ بهره می برد که تمام شخصیت های فانتزی با شکلی از حیوانات هستند.

معرفی بخش اول بازی استیم PS4

 

Layers of Fear

معرفی بازی Layers of Fear

یک بازی سراسر مرموز و جالب به سبک ترس می باشد که شما باید در یک مکان پیچیده که از ذهن یک هنرمند ایجاد شده در جستجوی راهی برای خروج از آن شوید. همه چیز پیچیده است و باید هوش کافی برای کشف اسرار آن داشته باشید.

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *