معرفی بازی‌های استیم PS4 سری سوم
معرفی بازی‌های استیم PS4 سری سوم

معرفی بازی‌های استیم PS4 سری سوم

معرفی بازی‌های استیم PS4 سری سوم به معرفی سری سوم از مجموعه بازی های طراحی شده برای استیم بازی PS4 خواهد پرداخت. قصد داریم با نگاهی کوتاه به معرفی موضوع و داستان بازی‌ها بپردازیم تا تصمیم بگیرید برای بازی و خرید سی دی کی از کدام بازی استفاده کنید.

معرفی بازی‌های استیم PS4 سری سوم

بازی‌هایی که در ادامه این لیست و مطلب به شما اطلاع رسانی می شود صرفا جهت مطالعه می باشد. جهت خرید استیم و سی دی کی این بازی‌ها بزودی فروشگاه بازی گیم ملودی راه اندازی خواهد شد که می توانید با اطمینان بالا استیم های دلخواه را خریداری و استفاده کنید.

The Survivalists

درباره بازی The Survivalists

یکی بازی سبک چند نفره با کوآپ می باشد که به یک جزیره ناشناخته خواهید رفت. در این جزیره برای خود زندگی دست و پا می کنید. غذا پیدا می‌کنید، کشاورزی می کنید و حیوانات را شکار می کنید تا قلمروی خود را گسترش دهید. اما حیوانات خطرناکی در جزیره زندگی می‌کنند که باید مراقب پاتک شبانه آنها باشید. پس استحکامات قدرتمندی درست کنید.


The Escapists

معرفی بازی The Escapists

اگر شما هم جز آن‌ دسته از افرادی هستید که دوست دارید دنبال ماجراجویی بروید بازی زندان اسکایپ بهترین گزینه است. در این زندان باید مشغول کار شوید و نقشه فرار از زندان را بکشید. باید به گونه ای هوشمندانه عمل کنید تا نگهبانان شک نکنند.


معرفی بازی Orcs Must Die

معرفی بازی Orcs Must Die

یک بازی اکشن و استراتژی محور به سبک پند نفره می باشد که باید جلوی حمله اورگ‌ها از دنیای مردگان برای نابودی زمین را بگیرید. شما سلاح‌ها و مراحل دشواری در پیش خواهید داشت. باید با کشتن هر اورگ مراحل ۲۲ گانه بازی را باز کنید و با ارتقا قدرت و سلاح‌ها به سراغ دشمنان قویتر بروید.


 

دانلود افکت صوتی غول و هیولاها برای ساخت بازی

 


بازی HUMANKIND
معرفی بازی‌های استیم PS4

درباره بازی HUMANKIND

یک بازی استراتژی محور خدایی می باشد که شما باید به عنوان یک خدا با ترکیب قدرت های ۶۰ تمدنت تمدن پیشرفته و مختص خود را درست کنید. آنها را رهبری و مدیریت کنید. به تمدن های سرپیچ کننده از دستور خود حمله کرده و با غنایم به دست آمده تمدن خود را پیشرفته کنید.


 

درباره بازی Kill It With Fire
معرفی بازی‌های استیم PS4

درباره بازی Kill It With Fire

یک بازی شبیه سازی شده است. شما در نقش یک متخصص حشرات باید برای نبرد با عنکبوت‌هایی که عین خره در همه جای شهر پخش شده بروید و آنها را به هر طریق شده نابود کنید. بازی از حالت اول شخص برخوردار است و از گرافیک ساده و روانتری برای استیم برخوردار است.

 

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *