معرفی بازی های استیم PS4
معرفی بازی های استیم PS4

معرفی بازی های استیم PS4

معرفی بازی های استیم PS4 به شما کمک می کند بصورت خلاصه اطلاعات مختصری از هزاران بازی تولید شده برای کنسول پلی استیشن ۴ را کسب کنید. سعی کردیم تمام بازی‌ها را برای شما در این مقاله و مقالات دیگر لیست کنیم تا متناسب با سلیقه خود سی دی کی از این بازی‌ها را خرید کرده از بازی با آنها لذت ببرید.

معرفی بازی های استیم PS4 بخش اول

 Hellblade: Senua’s Sacrifice

بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice

یک بازی اکشن و اول شخص با گرافیک زیبا می باشد که شما باید به عنوان یک شخصیت دختر روانی که بین دنیای خیال خود و واقعیت گیر کرده است به بازی بپردازید. سراسر بازی دارای هیجان و چالش و معما است که باید ناشناخته‌ها را کشف کنید و با دشمنان و شیاطین ذهن دختر مبارزه کنید.

 

 Streets of Rogue

بازی Streets of Rogue

یک بازی فانتزی و سراسر چالش به صورت دوبعدی می باشد که شما باید انتخاب یک شخصیت از بین دهها شخصیت به بازی بپردازید و علیه شهردار شهر که  ناگت مرغ را برای طرفداران دو آتیشه آن ممنوع کرده شورش کنید.

 

بازی Destroy All Humans

بازی Destroy All Humans

یک بازی مهیج علمی و تخیلی می باشد که شما به عنوان یک موجود فضایی با زمین حمله کرده و با تکثیر خود لشکریان مختلف رباتیک با قدرت های ویژه خلق کنید و زمین را نابود کنید.

 

معرفی کمپانی کپکام | Capcom

 

بازی Haven

بازی Haven

داستانی سراسر احساسی و عاشقانه با چاشنی مبارزه در دنیای ناشناخته با دشمنان مختلف می باشد که بصورت فانتزی با گرافیک خاص طراحی و ارایه شده است. این بازی شما باید عشق خود به مبارزه و گشت و گذار در دنیای ناشناخته بروید.

 

بازی Bioshock

بازی Bioshock

شما در نقش یک کهنه سرباز باید دختری به نام الیزابت را از دست دشمنان قدرتمند و تا بن دندان مسلح نجات دهید. همه چیز برای شما مهیا است. قدرت بیولوژیک با اسلحه های متنوع در بازی شما را تا اتمام چالش های بازی کمک خواهد کرد.

 

جلوه صوتی کاربری UX system 1

 

Youtubers Life

بازی Youtubers Life

دنیای فانتزی شبیه سازی شده از فعالیت در تویتر برای تولید ویدیو و کسب درآمد می باشد. شما در قالب چند شخصیت می توانید برنامه‌های جذاب طراحی کنید و با اشتراک آن در یوتوب بازدید کننده جذب کرده و شروع با درآمد زایی کنید.

معرفی بازی های استیم PS4 بخش دوم

Blazing Sails: Pirate Battle Royale

بازی Blazing Sails: Pirate Battle Royale

یکی از بازی های مهیج و پر از چالش می باشد که شما باید در نقش دزد دریایی کشتی و کارکنان خود را کمک کنید هر چی جزیره و شهر است را غارت کرده و با آن سلاح و تجهیزات خود را به روز کنید و به یک امپراطوری دریا تبدیل شوید.

 

موسیقی بازی Cyberpunk 2077

 

Bayonetta

بازی Bayonetta

داستان درباره دختری به نام بایونتا است که باید با قدرت های جادویی خود به مبارزه با موجودات و افراد دیگر جادوگران بپردازد تا بتواند مقام جادوگر برتر سال را مال خود کند. قدرت های خود را با ترکیب جادوهای مختلف افزایش داده و بازی را با قدرت ادامه می دهید.

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *