موسیقی بازی 1942 نسخه 1
موسیقی بازی 1942 نسخه 1

موسیقی بازی ۱۹۴۲ نسخه ۱

موسیقی بازی ۱۹۴۲ نسخه ۱ مجموعه ای از کاملترین موسیقی و افکت های صوتی استفاده شده در بازی قدیمی و معروف ۱۹۴۲ می باشد که توسط کمپانی Nintendo NES با منتشر کننده بازی کپ کام عرضه شده است.

موسیقی بازی ۱۹۴۲ نسخه ۱

تاریخچه بازی :

بازی ۱۹۴۲ یا نبرد میدوی یک بازی شلیک هوایی می باشد که توسط Capcom طراحی و برای باز روی کنسول Nintendo NES ارایه شد.

در سال ۱۹۴۲ در حین جنگ جهانی دوم در اقیانوس آرام هم شاهد نبردهای شدید کشتی ها و ناوگان دریایی هم جریان داشت. در این بازی که توسط ژاپنی ها ساخته شد اما موضوع آن رسیدن هواپیمای جنگی به توکیو و نابودی کل ناوگان هوایی ژاپن بود.

یک خلبان به نام Lockheed  که خلبان هواپیمای جنگی مدل P-38 Lightning باید هواپیماهای دشمن را سرنگون کند.برای جلوگیری از سقوط هواپیما بازیکن باید با گردآوری یک ناوگان دفاعی مانع انهدام هواپیما توسط دشمن گردند.

پیشنهاد ویژه ما :

در طول بازی ، بازیکن ممکن است مجموعه ای از نیروها را جمع آوری کند ، یکی از آنها اجازه می دهد هواپیما توسط دو جنگنده کوچکتر دیگر در یک تشکیلات Tip Tow اسکورت شود. دشمنان شامل: کاوازاکی کی ۶۱ ، میتسوبیشی A6M صفر و کاوازاکی کی ۴۸٫ هواپیمای اصلی یک ناکاجیما G10N است. ( مشاهده اطلاعات بیشتر )


 

دانلود این فایل

دانلود این موسیقی

دانلود این موسیقی

دانلود این موسیقی

دانلود این موسیقی

دانلود این موسیقی


 

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *