موسیقی بازی Mortal Kombat 3
موسیقی بازی Mortal Kombat 3

موسیقی بازی Mortal Kombat 3

موسیقی بازی Mortal Kombat 3 شامل مجموعه کامل نسخه سوم از بازی نبرد خونین از کنسول سگا می باشد که می توانید در این مجموعه این موسیقی های زیبا را گوش و دانلود کنید.

موسیقی بازی Mortal Kombat 3

این مجموعه شامل تمام موسیقی های بازی معروف نبرد خونین شماره ۳ می باشد که می توانید موسیقی تمام مراحل را به صورت کامل دانلود و لذت ببرید.

مجموعه های مکمل :

موسیقی بازی Mortal Kombat 3
موسیقی بازی Mortal Kombat 3

 

 


درباره بازی Mortal Kombat 3

Mortal Kombat 3 یک بازی ویدئویی مبارزه ای است که توسط Midway / Atari Games ساخته شده و اولین بار در سال ۱۹۹۴ به بازار عرضه شد.

این سومین ورودی از سری Mortal Kombat است و دنباله Mortal Kombat II است. مانند بازی های قبلی ، این شخصیت از شخصیت هایی برخوردار است که بازیکنان آنها را انتخاب می کنند و یک سری از نبردها را با مخالفان دیگر هدایت می کنند.

این بازی از خط داستانی مسابقات پیشینیان خود جلوگیری می کند ، زیرا جنگجویان مختلف در عوض با Shao Kahn بازگشت می کنند ، که عروس خود Sindel را زنده کرده و حمله به زمین را آغاز کرده است.

سومین قسمت از Mortal Kombat خون و حملات خفیفی را که مجموعه را تعریف می کند ، حفظ می کند.

انواع جدیدی از حرکات پایان Fatality ، از جمله Animalities را معرفی می کند.

از دیگر ویژگی های جدید این سری ترکیب ها ، توالی های از پیش تعریف شده برای اجرای یک سری حملات پی در پی بود.

یک دکمه “Run” نیز اضافه شد که به بازیکنان اجازه می دهد برای مدت کوتاهی به سمت حریف بروند ، همانطور که “Kombat Kodes” ، یک سیستم محتوای قابل بازشدن با استفاده از نمادهای مختلف است که می تواند قبل از مسابقات دو نفره وارد شود تا جلوه های خاصی را بدست آورد.

Mortal Kombat 3 یک موفقیت تجاری بود و به طور کلی نظرات مثبتی را دریافت کرد ، اما انتقاداتی را به دلیل حذف چندین شخصیت محبوب از بازی های قبلی به دنبال داشت.

این تنها قسط اصلی است که از ویژگی های طلسم عقرب Scorpion برخوردار نیست. دو بروزرسانی ، Ultimate Mortal Kombat 3 (1994) و انحصاری رایانه شخصی / کنسول خانگی ( اطلاعات تکمیلی در باره بازی )

 

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *