موسیقی بازی Sunset Riders
موسیقی بازی Sunset Riders

موسیقی بازی Sunset Riders

موسیقی بازی Sunset Riders بصورت کامل شامل تمام موسیقی بازی معروف و محبوب سواران غروب می باشد که می توانید در این مطلب به رایکان این موسیقی های زیبا را گوش کرده و دانلود کنید.

موسیقی بازی Sunset Riders

اگر اهل بازی های قدیمی سگا باشید غیر ممکن است بازی Sunset Riders را ندیده باشید. یکی از بازی های شیرین و جذاب که با هر سلیقه ای مناسب می باشد.

در این مجموعه ما موسیقی تمام مراحل بازی به عنوان موسیقی بخش های مختلف بازی شامل منوی بازی، انتخاب بازیکن، موسیقی آخر بازی و مبارزه با رئیس را قرار دادیم.

 

 

 


موسیقی Sunset-Riders-Music
Sunset-Riders-Music

 

درباره بازی Sunset Riders

Sunset Riders یک بازی ویدئویی به سبک وسترن در ژانر پیمایشی و اسلحه ای است که توسط شرکت کونامی به عنوان یک بازی ویدیویی با امتیاز در پلتفرم بازی JAMMA در سال ۱۹۹۱ ساخته و منتشر شده است.

بازی در West Old American تنظیم می شود ، جایی که بازیکن کنترل آن را به دست می گیرد، یک شکارچی فضل که به دنبال جوایز پیشنهادی برای مجرمان مختلف است.

نسخه coin-op در دو نسخه منتشر شد:

نسخه دو نفره و نسخه چهار نفره. نسخه های کنسول خانگی Sunset Riders برای Sega Mega Drive / Genesis در سال ۱۹۹۲ و برای سیستم سرگرمی Super Nintendo در سال ۱۹۹۳ منتشر شد ،

با استقبال مثبت. نسخه تقلیدی از نسخه اصلی توسط Hamster Corporation برای PlayStation 4 و Nintendo Switch به عنوان بخشی از سری Arcade Archives این شرکت منتشر شد.

در نسخه اول دو شکارچی فصل وجود دارد که به انتخاب بازیکن باید برای اجرای بازی انتخاب شود. هدف از بین بردن و گرفتن پاداش جانیان و افراد خطرناک تحت تعقیب ایالتی می باشد. ( اطلاعات بیشتر )

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *