وکال شخصیت Dr. B در Tekken 3
وکال شخصیت Dr. B در Tekken 3

وکال شخصیت Dr. B در Tekken 3

وکال شخصیت Dr. B در Tekken 3 مجموعه ای دیگر از وکال شخصیت های بازی معروف تیکن ۳ می باشد که شامل ۱۶ صدای مبارزه این شخصیت می باشد که در این مجموعه برای دانلود رایگان در اختیار شما قرار گرفته است.

وکال شخصیت Dr. B

شخصیت های بازی Tekken همگی دارای تکنیک ها و قدرت های خاص به خود هستند و هر کدام بسته به نوع حرکات اجرایی از صداها و وکال های مختلفی استفاده می کند.

پیشنها ویژه : وکال شخصیت Anna در Tekken 3

در این مجموعه ما وکال شخصیت Dr. B یکی از شرور ترین شخصیت های بازی تیکن ۳ را برای شما انتخاب کرده ایم که شامل صدای فریاد، ضربه زدن، ضربه خوردن و ضربه های قدرتی به همراه وکال های فانتزی گفتمانی می باشد.

 

نمونه وکال شخصیت Dr. B :

نمونه موسیقی اختصاصی این بازیکن متن بازیکن

 


دانلود رایگان وکال

 


درباره  Dr. B :

دکتر بوسکونویچ (به ژاپنی: ド ク タ ー ・ ボ ス ノ ビ ッ チ ، هپبورن: Dokutā Bosukonobicchi ، روسی: Доктор Босконович) یک شخصیت داستانی از سری بازی های مبارزه Tekken است که توسط Namco Bandai Games منتشر شده است.

Bosconovitch در Tekken 3 معرفی شد ، که در آن او یکی از سه شخصیت بخشنده بازی می باشد. بوسکونوویچ دانشمند سابق اتحاد جماهیر شوروی است که در شبیه سازی مشارکت داشته و مسئول ایجاد آندرویدهای جک است. او همچنین مسئول ایجاد آندروید آلیسا بوسکونویچ است که وی را در تصویر دختر مرحوم خود خلق کرد. ( اطلاعات بیشتر )

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *