گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی
گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی

گیم ملودی | درباره ما

گیم ملودی اولین وب سایت اختصاصی در حوزه تامین افکت صدا و موسیقی خام در حوزه بازی سازی و طراحی موشن گرافیک می باشد که در کنار سایت بزرگ ندای تصویر فعالیت رسمی خود را از سال ۱۴۰۰ شروع نمود.

هدف از تاسیس و کار سایت گیم ملودی ایجاد پایگاه جامع و کامل در حوزه تامین صدا برای ساخت بازی روی کنسول های مختلف و طراحی موشن گرافیک بر اساس دسته بندی و ژانر بازی ها و نیز بصورت مجموعه های مشخص بوده است .

در همین راستا برای بخش های مختلف صدا گذاری یک بازی از افکت های صوتی نرم افزاری و کاربری  UI و صداهای مربوط به عنصرهای گرافیکی و سه بعدی بازی نظیر آبجکت ها، اکشن ها، فیزیک اشیا، افکت های صوتی ، اکشن های صوتی انسانی ، سلاح و غیره را شامل می شود استفاده کردیم.

سعی می کنیم در آینده مجموعه کامل صدای وکال مربوط به شخصیت های بازی هم در سایت بگنجانیم تا از نظر صدایی در زمینه بازی ها مشکلی وجود نداشته باشد.

 

ورود به صفحه خرید عضویت ویژه

 

همین صداها با توجه به ساختار کوتاه قابلیت استفاده در صدا گذاری برنامه های موشن گرافیک را نیز دارا می باشد که باید از بخش جلوه های صوتی برای امور موشن گرافیک بهره ببرید.

با توجه به اینکه صداها بصورت تکی دارای قیمت های متفاوت می باشد ما امکان خرید عضویت و دانلود با اعتبار کاربری را راه اندازی کردیم تا بتوانید به سادگی با خرید عضویت بدون پرداخت هزینه اضافی در مدت خاصی از صداهای سایت استفاده کنید.

همواره برای بهبود و افزایش کیفیت صداها دنبال نظرات گرم کاربران خود هستیم. چنانچه در حوزه خاصی نیاز به صدا دارید مطرح کنید تا در برنامه های آینده در صورت امکان تامین شود.

 

جهت ارسال پیشنهاد یا هر نوع ارتباط با شماره ۰۹۱۷۵۰۲۳۵۲۰ در ارتباط باشید.

با تشکر تیم گیم ملودی