وکال شخصیت بازی Asuka Kazama
وکال شخصیت بازی Asuka Kazama

وکال شخصیت بازی Asuka Kazama

وکال شخصیت بازی Asuka Kazama

شامل تمام اکشن و جلوه های صوتی این شخصیت محبوب بازی‌های تیکن ۵ می باشد که می توانید با کیفیت بالا دانلود و در امر صداگذاری و طراحی شخصیت مبارزه‌ای برای بازی سازی مورد استفاده قرار دهید.

 

وکال شخصیت بازی Asuka Kazama

شامل اکشن هایی از مبارزه کردن، ضربات پا، پریدن، صدای پا و جهش‌ها، انواع تکه کلام‌ها و فانتزی هایی نظیر ضربه خوردن، مردن و جیغ زدن این شخصیت محبوب می باشد.

 

 


 

RIAL 55,000 – خرید

 

 

درباره Asuka Kazama

آسوکا کازاما (به ژاپنی: 風間 飛鳥، هپبورن: Kazama Asuka) یک شخصیت بازی ویدیویی در سری بازی‌های ویدیویی Tekken توسط Namco Bandai Games است. آسوکا که در Tekken 5 2004 معرفی شد، یک نوجوان ژاپنی بی‌پروا و سرسخت است که بیشتر به خاطر رقابت‌های سرسخت خود با هم‌نوجوانش لیلی شناخته می‌شود.

او از طریق پدرش با جون کازاما و پسرش جین کازاما نیز مرتبط است، اگرچه این روابط به ندرت در سریال مورد توجه قرار می گیرد. Asuka که از زمان Tekken 5 در تمامی قسمت‌های این مجموعه ظاهر می‌شود، با استقبال مثبت منتقدان و طرفداران مواجه شده است و اغلب به عنوان یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های این سری شناخته می‌شود.

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *