وکال شخصیت Bryan در Tekken 3
وکال شخصیت Bryan در Tekken 3

وکال شخصیت Bryan در Tekken 3

وکال شخصیت Bryan در Tekken 3 یکی از شخصیت های خشن و قدرتمند در بازی Tekken 3 است که این مجموعه شامل ۱۴ وکال صوتی این شخصیت با کیفیت عالی برای دانلود می باشد.

وکال شخصیت Bryan در Tekken 3

در پیش نمایش بازی تیکن با شخصیت بریان که یک تنه برجک تانک را از جا کنده و سوی دشمنان پرت می کند شناخته شده است. این مجموعه شامل تمام وکال و صداهای مبارزه ای این شخصیت در نسخه سوم بازی تیکن می باشد که بصورت رایگان برای شما قرار دادیم.

پیشنهاد ویژه دیگر ما : وکال شخصیت Anna در Tekken 3

در این مجموعه شما می توانید صداهایی از ضربه خوردن، ضربه وارد کردن، صدای مشت زدن، صدای داد و فریاد، صدای پریدن و اکشن های مبارزه ای این شخصیت را در دسترس داشته باشید.

نمونه صدای این شخصیت روی موسیقی اختصاصی ساخته شده برای این مبارز

 


دانلود رایگان وکال


درباره شخصیت برایان :

برایان فیوری (به ژاپنی: ep ラ イ ア ン ・ フ ュ ー リ ー ، هپبورن: Buraian Fyūrī) یک شخصیت بازیکن  اصلی بازی Tekken است که توسط Namco Bandai Games ساخته شده است و از اولین بازی در Tekken 3 (1997) بر روی کنسول پلی استیشن ۱  اصلی ترین پایه این مجموعه است وارد دنیای بازی شد.

برایان که یک کیک بوکسور تشنه قدرت بود ، زمانی که افسر اینترپل بود  در یک ضربات کشته می شود. وی با استفاده از علم سایبرنتیک توسط دانشمند دیوانه دکتر هابیل مجدد با قدرت های ویژه احیا و زنده می شود. ( اطلاعات بیشتر )

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *