صدای بوق ماشین
صدای بوق ماشین

دانلود صدای بوق ماشین

دانلود صدای بوق ماشین یا car horn sound مجموعه ای ویژه شامل ۱۰۰ شامل ۱۰۰ افکت صوتی از صدای بـوق زدن ماشیـن ها در حالت های مختلف از مدل های گوناگون با کیفیت استودیویی می باشد که می توانید در این بخش این مجموعه را دانلود کنید.

دانلود صدای بوق زدن ماشین

تنوع بالای صداهای مربوط به بوق ماشین ها صرفا محدود می باشد اما گردآوری همه آنها بصورت یک مجموعه کاری سخت بود. ما در این بخش این کار سخت را آسان کردیم و با جمع آوری ۱۰۰ بوق ماشیـن این امکان را ایجاد کردیم صداهای مختلف از این نوع را بصورت ممتد یا بریده یا کوتاه را برای صدا گذاری خود استفاده کنید.

این مجموعه شامل صدای بوق کامیون، صدای بـوق زدن ماشین های سواری، ماشین شاسی بلند، صدای بوق وسایل موتوری، صدای بوق تجهیزات سنگین راه سازی را شامل می شود.

 

اگر مایل هستید تا از افکت های صوتی مربوط به بوق ماشین در مراسمات عروسی و صداهای مربوط به برگزاری مراسمات عروسی داشته باشید پیشنهاد می شود از این لینک دیدن کنید. ( صدای محیطی مراسم عروسی )

 

 


RIAL 55,000 – خرید

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *