افکت صوتی بازی Cat Quest
افکت صوتی بازی Cat Quest

افکت صوتی بازی Cat Quest

افکت صوتی بازی Cat Quest از سری بازی های جذاب پیمایشی می باشد که به سبک جم بر روی کنسول پلی استیشن ۴ ساخته شده است. در این مجموعه شما به تمام صداها و اکشن های صوتی استفاده شده در این بازی دسترسی خواهید داشت.

افکت صوتی بازی Cat Quest

تنوع بالای افکت های صوتی این بازی بصورت فانتزی با ترکیبی از رئال  می باشد که شامل اکشن های مبارزه ای، جنگی را شامل می شود. افکت های صوتی این مجموعه شامل تمام اکشن های فیزیکی و ui بازی را شامل می شود.

از جمله افکت های صوتی این مجموعه می توان به صدای هیولا ها و غول های بازی، صداهایی از ضربه با شمشیر، نیرو های جادویی، صدای امتیاز گیری، صدای ارتقا، صدای جایزه، صدای ضربه به اشیا و ری اکشن های دشمنان بازی و جلوه هایی از انفجار فانتزی را شامل می شود.

این مجموعه دارای موسیقی متن نمی باشد و صرفا افکت های صوتی مربوط به بازی با کیفیت بالا WAV از موتور بازی استخراج شده است.

مجموعه های دیگر و مکمل این بازی :

جهت آشنایی بهتر با نوع افکت های صوتی ما مجموعه ای از گیم پلی بازی را برای تماشا قرار دادیم تا بهتر با محیط بازی و سبک بازی آن آشنا باشید.

 

 

رمز فایل فشرده : www.gamelody.ir

 

RIAL 55,000 – خرید

 


درباره بازی Cat Quest :

یک بازی ویدیویی در نقش نقش آفرینی بصورت پیمایشی می باشد که توسط شرکت The Gentlebros که یک تیم مستقر در سنگاپور است طراحی و توسط PQube  در سال ۲۰۱۷ منتشر شده است.

این بازی از سبک دید بالا استفاده می شود که بر گرفته از بازی Dragon Quest می باشد. در این بازی شما در نقش یک گربه انسانی برای نجات خواهر بوده شده خود تلاش کرده و بعد از شکست دشمنان، با دریافت امتیاز و ارتقای مهارت های خود بازی را به اتمام برسانید.

 

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *