وکال شخصیت claire در بازی resident evil 2
وکال شخصیت claire در بازی resident evil 2

وکال شخصیت claire در بازی resident evil 2

وکال شخصیت claire در بازی resident evil 2 شامل تمام وکال و گفتگو های شخصیت کلیر در بازی محبوب resident evil 2 می باشد که شامل ۹ استیج بالغ بر ۳۰۰ صدا با کیفیت بالا WAV می باشد. این مجموعه رایگان می باشد.

وکال شخصیت claire در بازی resident evil 2

شخصیت claire یکی از معروفترین شخصیت های سری بازی های ریزیدنت ایویل می باشد که همیشه در بسیاری از نسخه ها حضور خود را حفظ کرده بود. لذا بیشترین حضور این نقش در بازی resident evil 2می باشد که در ۹ استیج بازی می توانید در این مجموعه دانلود و استفاده کنید.

پیشنهاد ویژه ما :

در این وکال صدای شرلی هم همراه با صدای کلیر موجود می باشد و همچنین تمام صداها و گفتگو های شخصیت های بازی هم همراه صداها بصورت مرتب و منظم بر اساس مراحل قرار گرفته است.

نمونه وکال شخصیت بازی :


دانلود کل وکال ها

درباره شخصیت کلیر ردفیلد :

کلر رد فیلد Claire Redfield (به ژاپنی: ク レ ア ・ レ ッ ド フ ー ー ル ド ، هپبورن: Kurea Reddofīrudo) خواهر کوچکتر کریس رد فیلد از سری شخصیت های بازی معروف Resident Evil می باشد که از نسخه ۲ وارد دنیای بازی شد.

کلیر همراه با شخصیت اصلی داستان لئون نقش آفرینی نموده است. که در چندین نسخه در شمارگان و عناوین مختلف حضور داشته است.

کلر در رسانه های مختلف دیگری نیز حضور داشته است ، از جمله چندین بازی ویدیویی اضافی ، فیلم انیمیشن رایانه ای Resident Evil: Degeneration و توسط علی لارتر در فیلم های اکشن Resident Evil: Extinction ، Resident Evil: Afterlife و Resident Evil: The به تصویر کشیده شده است.  ( اطلاعات بیشتر )

 

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *