دانلود صدای هواپیما برای ساخت بازی
دانلود صدای هواپیما برای ساخت بازی

دانلود صدای هواپیما برای ساخت بازی

دانلود صدای هواپیما برای ساخت بازی

هواپیماها در مدل های مختلف ملخی و کوچک در اندازه های مختلف تا هواپیماهای بزرگ و مسافربری تقسیم می‌شود. هر کدام از این هواپیما بسته به مدل دارای افکت صوتی متنوعی است که استفاده درست از آنها در صداگذاری اهمیت بالایی دارد.

در این مجموعه ما پکیجی کامل از صداهای هواپیما را برای دانلود شما قرار دادیم که می‌توانید برای صداگذاری هر نوع بازی در نسخه‌های مختلف پلتفرمی مورد استفاده قرار دهید.

لیست دانلود

مجموعه دانلود صدای هواپیما در نگاه کلی شامل افکت‌هایی به شرح زیر می باشد :

  1. مجموعه‌ای از صدای هواپیماهای ملخی و دو ملخه در اندازه‌های مختلف شامل مدل‌های قدیمی و جدید
  2. مجموعه‌ای از صدای هواپیمای جنگی در تنوع مختلف
  3. صدای موتور هواپیمای جت
  4. صدای بلند شدن هواپیما
  5. صدای فرود هواپیما
  6. صدای باند فرود هواپیما
  7. صدای ترمز هواپیما

اطلاعات دانلودی مجموعه دانلود صدای هواپیما :

  • تعداد افکت صوتی : ۲۰۲ افکت صدا | حجم فایل دانلودی ۲۰۲ افکت صوتی | کیفیت صدا : WAV

 

RIAL 55,000 – خرید

 


یک نمونه از صداها :

 


مجموعه های پیشنهادی دیگر :

 


صدای هواپیما را می توان به دو قسمت مختلف تقسیم کرد که هر کدام بر اساس نوع محل قرارگیری موتور متفاوت است. بخش اول صدای زمزمه و بخش دیگر غرش موتور هواپیما است. هر چند این دو به صورت همزمان به گوش می رسند اما این صدا ارتباط مستقیمی با اگزوز موتور هواپیما دارد.

اهمیت صدای هواپیماها :

بعد از پاایان جنگ جهانی ۱۹۱۷ به توجه به حملات شبانه هواپیماها امکان زدن آنها تنها وابسته به صدای موتور هواپیما بود. چنانچه هواپیمایی صدای موتور بلندی داشت بر اساس مسیر صدا مورد اصابت ضد هوایی قرار می‌گرفت. با توجه به اهمیت این موضوع مهندسان اقدام به طراحی انواع موتور با صداهای کم و گاها بی صدا کردند تا در حملات شبانه هواپیماها بدون خسارات به فرودگاه برگردند.
با تکامل و گذشت سالها بی صدا بودن موتور هواپیما به صنایع حمل و نقل هواپیمایی کشیده شد تا مسافران در مسافرت‌های هواپیما روی صدای غرش و بلند موتور هواپیما کاملا امن و بی صدا به مقصد برسند.
هر موتور هواپیما بسته با اندازه و نوع کاربری در امور حمل و نقل تا جنگ از شدت بلندی صدای مختلفی برخوردار است. در این پکیج شما می‌توانید صداهای زیادی از مدل های گوناگون هواپیماها در حالت‌های پروازی و تاکسی را در اختیار داشته باشید.

 

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *