دانلود صدای برخورد گلوله به سطوح
دانلود صدای برخورد گلوله به سطوح

دانلود صدای برخورد گلوله به سطوح

دانلود صدای برخورد گلوله به سطوح مجموعه ای ویژه در قالب ۵۱ افکت صوتی با کیفیت بالا برای ایجاد صدای شلیک شده کلوله و برخورد آن به سطوح مختلف و اکشن های صوتی فیزیکی آن می باشد که مناسب صدا گذاری برای بازی سبک جنگی با اسلحه می باشد.

دانلود صدای برخورد گلوله به سطوح

اگر در حال صدا گذاری یا شبیه سازی صدای برخورد گلوله به سطح مختلف هستید این مجموعه با تنوع بالا در این زمینه کمک می‌کند صداهای واقعی از برخورد گلوله با سطح مختلف و اکشن ها‌یی از تخریب و شکستن این سطوح را صدا گذاری کنید.

در ۱۰ صدای اول شما با جلوه های صوتی عبور و صدای رسام گلوله ها می توانید هر نوع صدای عبور گلوله از بالای سر یا صدای whoosh عبوری گلوله را صدا گذاری کنید.

مجموعه های پیشنهادی دیگر :

 

در مجموعه های بعدی می توانید صداهایی از شلیک و برخورد گلوله به سطح خاکی و پشته خاک، زمین سفت، صدای برخورد گلوله به سطوح شیشه ای و شکستن آنها، برخورد گلوله به سطح آب، صدای برخورد گلوله به بدنه فلزی مانند ماشین ها و تجهیزات زرهی، صدای برخورد گلوله به سطوح چوبی را صدا گذاری کنید.

 


رمز فایل فشرده : www.gamelody.ir

RIAL 55,000 – خرید

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *