دانلود صدای زامبی و دشمنان | Resident Evil
دانلود صدای زامبی و دشمنان | Resident Evil

دانلود صدای زامبی و دشمنان | Resident Evil

دانلود صدای زامبی و دشمنان | Resident Evil مجموعه ای کامل از تمام افکت های صوتی مربوط به زامبی ها، دشمنان و هیولا های بازی می باشد که می توانید در این مجموعه در قالب ۱۱۰۰ افکت و اکشن صوتی داتلود کنید.

دانلود صدای زامبی و دشمنان | Resident Evil

تنوع بالای صداهای طراحی شده برای بازی ترسناک Resident Evil بسیار زیاد است که ما مجموعه کامل این صداها را در قالب ۲۲۰۰ افکت صوتی متنوع در این لینک برای دانلود شما قرار دادیم.

در این بخش ما تمام صداهای مربوط به دشمنان و هیولا های Resident Evil را برای شما انتخاب کرده ایم. همچنین تمام اکشن های صوتی ضربه، سلاح ها، روش های آسیب زدن را نیز قرار دادیم.

دشمنان این بازی در لیست معروف شامل Zombie، Cerberus، Crow، Monster Plant، Forest Speyer، Yawn، Adder، Bee می باشد.

همچنین تمام صداهای مربوط به زامبی ها شامل داد و بیداد، زجه ها، ناله ها، حمله ها، سمی شدن و افکت های ضربه خوردن، ترکیدن کله ها، گلوله خوردن، افتادن زامبی یلند شدن و غیره را بصورت کامل قرار دادیم.

تمامی افکت های صوتی این مجموعه با کیفیت استودیویی WAV از موتور بازی استخراج و برای دانلود قرار داده شده است. این مجموعه شامل صداهای کوتاه و بریده بریده برای ایجاد اکشن در طراحی بازی در زانر ترس می باشد.

جهت دانلود صدای کامل مربوط به زامبی فیلم ها می توانید از مجموعه سینمایی افکت های صوتی این لینک دیدن کنید.

 

افکت صوتی زامبی ها :

افکت صوتی دشمنان خطرناک :

 

رمز فایل فشرده : www.gamelody.ir


RIAL 55,000 – خرید

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *