موسیقی پایان بازی Game Over
موسیقی پایان بازی Game Over

موسیقی پایان بازی Game Over

موسیقی پایان بازی Game Over مجموعه ویژه و منتخب در قالب ۸۸ موسیقی کوتاه برای صدای گذاری پایان بازی و باختن می باشد که می توانید با کیفیت بالا در این مجموعه دانلود کنید.

موسیقی پایان بازی Game Over

اگر در حال طراحی بازی هستید و دوست دارید تا برای اتمام بازی یا جان باختن بازیکن بازی از موسیقی سبک نوستالژی و کلاسیک استفاده کنید این مجموعه با دارا بودن دهها صدای متنوع کمک می کند پایان بازی را در قالب گرافیکی با این مجموعه موسیقی نمایش دهید.

همچنین تعدادی از موسیقی های این مجموعه قابل استفاده برای صدا گذاری انتهای بازی Level Clear می باشد که بازیکن بازی را به پایان رسانده و بعد از اجرای موسیقی وارد مرحله بعد خواهد شد.

این مجموعه از موتور بازی های قدیمی و کلاسیک استخراج شده است هر چند در نسخه بازی های جدید سه بعدی از این موسیقی چندان استفاده ای نمی شود ولی هنوز هم بازی های زیادی هستند در نسخه موبایل برای نشان دادن پایان بازی و اتمام آن نیاز به موزیک پایان بازی  دارد.

پیشنهاد می شود برای دانلود ارزان و بهینه با خرید عضویت های ویژه اقدام کنید.

 


 

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد موسیقی  : ۸۸ قطعه
  • کیفیت فایل ها : Mp3
  • حجم فایل دانلودی : ۵۰ مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 


RIAL 55,000 – خرید

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *