وکال شخصیت Leon S Kennedy
وکال شخصیت Leon S Kennedy

وکال شخصیت Leon S Kennedy

وکال شخصیت Leon S Kennedy اصلی ترین شخصیت بازی های چند گانه Resident Evil می باشد که از نسخه ۲ وارد دنیای بازی شد. در این مجموعه به تمام وکال و گفتگوهای این شخصیت در ۹ استیج مختلف بالغ بر ۳۵۰ وکال دسترسی خواهید داشت.

وکال شخصیت Leon S Kennedy

دوستداران بازی Leon S. Kennedy با اسم این شخصیت نامدار آشنا هستند که به عنوان نقش اصلی در سری بازی های تولید شده Resident Evil حضور چشمگیری داشته است.

لینک های پیشنهادی دیگر :

در مجموعه وکال شخصیت Leon S. Kennedy ما تمام صداهای بازی Resident Evil نسخه ۲ را از موتور صوتی با کیفیت WAV استخراج و برای دانلود شما عزیزان قرار دادیم. از آنجایی که سبک بازی بصورت کمیک موشن می باشد صداها بصورت کلی ترکیبی از تمام شخصیت های بازی را همراه دارد. در ادامه نمونه صدای این شخصیت را می توانید گوش کنید.

 


دانلود تمام وکال ها


 

درباره شخصیت Leon S. Kennedy :

لئون اسکات کندی Leon S. Kennedy (به ژاپنی: レ オ ン ・ ス コ ッ ・ ケ ネ デ ィ H ، Hepburn: Reon Sukotto Kenedi) یک شخصیت داستانی در مجموعه ترسناک Resident Evil (Biohazard در ژاپن) ساخته Capcom است.

او به عنوان یکی از دو شخصیت قابل بازی بازی ویدیویی Resident Evil 2. در سال ۱۹۹۸ شروع به کار کرد. لئون بعداً به عنوان قهرمان اصلی Resident Evil 4 و به عنوان یکی از هفت شخصیت قابل بازی Resident Evil 6 بازگشت.

در جریان وقایع Resident Evil 2 ، لئون یک افسر پلیس تازه کار است که برای اولین روز حضور در کار به شهر راکون منتقل می شود ، اما از شبوع ویروس جی در شهر خبر دار نیست و غافلگیر می شود.

در طول بازی ، او با یک بازمانده غیرنظامی کلر ردفیلد همکاری می کند ، شری بیرکین جوان را نجات می دهد و آدا وونگ مرموز و زیبا به او کمک می کند. شش سال بعد ، در Resident Evil 4 ، لئون به عنوان نماینده دولت فدرال ایالات متحده ، بخشی از یک گروه ویژه ضد چتر ، که برای نجات دختر رئیس جمهور ، اشلی گراهام ، از یک فرقه شوم منصوب شده بود ، بازگشت. در Resident Evil 6 ، او همچنان برای دولت ایالات متحده کار می کند و با آدا و شری که بزرگ شده اند دوباره دیدار می کند. ( اطلاعات بیشتر )

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *