دانلود صدای بازی Mario 3: Around the World
دانلود صدای بازی Mario 3: Around the World

دانلود صدای بازی Mario 3: Around the World

دانلود صدای بازی Mario 3: Around the World شامل تمام صداهای مربوط این بازی از کنسول بازی نینتندو نسخه قدیمی می باشد که می توانید به رایگان دانلود و در صداسازی مربوط به بازی مورد استفاده قرار دهید.

تمام صداها از موتور بازی با کیفیت بالا استخراج و در اختیار شما قرار گرفته است.

 


درباره بازی Mario 3: Around the World

بازی با مقدمه ای آغاز می شود که شامل یک ابر مرموز است که بر فراز پادشاهی سرزمین  قارچ ظاهر می شود و پرنسس هلو را ربوده است. سپس ماریو از یکی از وزغ‌ها متوجه می‌شود که واریو پشت همه این‌ها است و سپس برای نجات شاهزاده خانم به راه می‌افتد.

گیم پلی بازی عمدتاً به دلیل طراحی ساده، فیزیک نامناسب و تا حدودی کم، تشخیص ضربه ضعیف و حداقل بودن حداقل برای یک بازی ماریو قابل توجه است. ماریو به طور مشابه بازی های اصلی خود را کنترل می کند. A برای دویدن و B برای پرش استفاده می شود.

تنها راه برای به دست آوردن جان اضافی از طریق جمع آوری ۱۰۰ سکه است (مانند همه بازی های ماریو). پریدن نسبتاً عجیب است. در حالی که نگه داشتن B پرش شما را همانطور که انتظار می رود افزایش می دهد، رها کردن باعث می شود که به طور خودکار سقوط کنید.

ماریو همچنین از جاذبه تبعیت نمی کند. او در عوض با سرعت مشخصی به بالا می پرد و سپس با سرعت بیشتری سقوط می کند. همچنین زمانی که ماریو راه رفتن یا دویدن را متوقف می کند، هیچ اصطکاک واقعی وجود ندارد. در عوض، اگر مدتی در حال حرکت باشد، کمی به راه رفتن/دویدن ادامه می‌دهد یا اگر مسافت کوتاهی را جابجا کرده باشد، کاملاً متوقف خواهد شد. دویدن بیشتر به عنوان یک ضامن عمل می کند و فقط سرعت ماریو را در هنگام حرکت روی زمین افزایش می دهد.

 

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *