افکت صوتی بازی مکس پین 1
افکت صوتی بازی مکس پین 1

افکت صوتی بازی مکس پین ۱

افکت صوتی بازی مکس پین ۱ شامل مجموعه کامل افکت های صوتی مرتبط با بازی مکس پین می باشد که شامل تمامی صداهای استفاده شده در بازی شامل اکشن های مختلف می باشد.

افکت صوتی بازی مکس پین ۱

بازی محبوب مکس پین یکی از پر فروش ترین بازی های دوره خود بود که مورد توجه مخاطبان بسیاری در سراسر دنیا قرار گرفته بود. این مجموعه شامل تمام اکشن و صداهای بازی مکس پین می باشد که توسط موتور صدای بازی استخراج و در اختیار شما قرار گرفته است.

این مجموعه صداها شامل ۷ دسته افکت صوتی می باشد که شامل صداهای محیطی ، صداهای اکشن بازی، صدای های اشیا ، صداهای اسلحه ها ، صداهای لمسی و داخلیUI بازی و اکشن های صوتی سینمایی می باشد.

 

 

دیگر افکت های صوتی پیشنهادی :

از صداهای مهم مجموعه  می توان به صداهایی از کاربرد و شلیک با اسلحه های مختلف مزدوری ، صداهای پریدن و حالت های انسانی شخصیت اصلی داستان نظیر زخمی شدن، افتادن و مبارزه کردن، صداهای اشیا، صدای باز کردن در ، صداهای شکستن اشیا، جابجایی اشیا به همراه افکت های صوتی ماشین ها و ساختمان ها و صداهای انجار و آتش سوزی می باشد.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : ۵۶۰ افکت صوتی
  • حجم فایل دانلودی : ۶۴ مگابایت
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

RIAL 58,000 – خرید

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *