افکت صوتی IU بازی مگا من 11
افکت صوتی IU بازی مگا من 11

افکت صوتی IU بازی مگا من ۱۱

افکت صوتی IU بازی مگا من ۱۱ مجموعه کامل در قالب ۳۷ افکت صوتی کوتاه شامل تمام جلوه های صوتی کاربری IU این بازی محبوب جهانی می باشد که می توانید در این مجموعه دانلود کنید.

افکت صوتی IU بازی مگا من ۱۱

بازی فانتزی و اکشن و جنگی مگا من یکی از معروفترین بازی های جهانی می باشد که تا نسخه های مختلفی از قدیم در دنیای بازی حضور داشته است. لذا در این بخش تمام اکشن های صوتی این بازی را برای شما بصورت مجموعه با کیفیت بالا WAV قرار دادیم تا در بازی سازی مشابه این مدل مورد استفاده قرار دهید.

مجموعه افکت های صوتی مکمل برای این دسته :

این اکشن ها شامل باز کردن منوها، ارتقای شخصیت، انتخاب اسلحه ها، جابجایی، پنجره های بازی را شامل می شود.

 

پیش نمایش این بازی به همراه افکت های صوتی بازی :

 

 

رمز فایل فشرده : www.gamelody.ir

RIAL 55,000 – خرید

 


درباره بازی مگا من ۱۱ :

Mega Man 11 یا مگا من ۱۱ –  از سری بازی های کلاسیک همین نام از سبک گرافیک ۲٫۵D بهره می برد. در این بازی با شخصیت های چند وجهی روی محیط های دو بعدی پس زمینه بازی اجرا می شود.

دکتر ویلی سر دسته دشمنان کاراکترهای بازی دستگاهی را اختراع کرده است که بازیکنان مگا من را می تواند کنترل کند. این بازی به سبک خطی و پیمایشی می باشد که برای شروع بازی بازیکن می تواند شخصیت های مختلف با ابزار و سلاح های مختلف را انتخاب و بازی را شروع کند و  باید با جدیدترین استاد ربات Doctor Wily از جمله Block Man ، Fuse Man ، Blast Man ، Acid Man ، Tundra Man ، Torch Man ، Impact Man روبرو شوند.

( کسب اطلاعات بیشتر )

 

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *