افکت صوتی Predator's
افکت صوتی Predator's

افکت صوتی Predator’s

افکت صوتی Predator’s مجموعه کامل صدای مبارزه و اکشن های صوتی آن به همراه جلوه هایی از مبارزات تن به تن می باشد که می توانید در این مجموعه دانلود کنید.

افکت صوتی Predator’s

این مجموعه شامل کاملترین پکیج صوتی مربوط به تمام اکشن های صوتی شخصیت سینمایی و دنیای بازی Predator’s می باشد که در این بخش برای شما عزیزان با کیفیت استودیویی در نظر گرفته‌ایم.

این مجموعه شامل صدای مشت زدن، لگد زدن، ضربه خوردن، صداهایی از نشانه گیری، شلیک با اسلحه لیزر، صداهایی را دریدن و بریدن با نیزه بازویی، افکت‌هایی از خشم و عصبانیت را شامل می شود.

مجموعه های پیشنهادی دیگر :

همچنین افکت‌هایی دیگری از Predator’s شامل نامرئئ شدن، ظاهر شدن، صدهایی از پریدن و راه رفتن و دویدن این موجود را می توانید دانلود کنید.

در ادامه بخش‌هایی از این مجموعه صوتی را می توانید بصورت تریلر  گوش کنید.

 

 

تمام  افکت صوتی Predator’s با کیفیت WAV می‌باشد.


RIAL 55,000 – خرید

 


درباره شخصیت Predator’s

جنگجوی شکارچی با نام Predators و نیز Hish-Qu-Ten  که برای اولین باز در فیلمی به همین نام در سال ۱۹۹۸ ظاهر شد. یک موجود قرازمینی که جز رده فیلم های علمی و تخیلی در چند قسمت و عنوان ساخته شده است.

شکارچیان که توسط برادران جیم و جان توماس خلق شده اند ، موجوداتی انسان نما و بزرگ و ذکاوت و دارای ذکاوت به تصویر کشیده شده اند که دارای فناوری پیشرفته ای مانند استتار فعال ، سلاح های با انرژی مستقیم و سفرهای بین ستاره ای هستند.

Yautja و Hish-Qu-Ten هر دو برای فرصتی برای ورود به مراسم “خونین” شدن رقابت می کنند ، درجه ای که به شکارچیانی که طعمه هایی را کشته اند که شایسته ارزیابی شده است ، داده می شود.

دنیای این موجودات شکار انسان ها و موجودات دیگر است. ( اطلاعات تکمیلی )

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *