افکت صوتی بازی Race Driver: GRID
افکت صوتی بازی Race Driver: GRID

افکت صوتی بازی Race Driver: GRID

افکت صوتی بازی Race Driver: GRID از سری بازی های ماشین مسابقه ای شامل ۹۲ اکشن و صدای مربوط به بازی می باشد که می توانید دانلود و در صدا گذاری های چنین بازی هایی مورد استفاده قرار دهید.

افکت صوتی بازی Race Driver: GRID

این مجموعه شامل تمام صداها، افکت صوتی و اکشن های فیزیکی بازی به همراه جلوه های صوتی HUD و UI بازی را شامل می شود که می توانید برای صدا گذاری بازی هایی در همین رده مورد استفاده قرار دهید.

افکت های صوتی این مجموعه شامل ارتقا، بهبود و بهینه سازی ماشین ها، صداهایی از پر کردن کپسول نیترو، سرعت گرفتن، افکت  Whoosh از عبور سریع ماشین ها، به همراه اکشن های ضرب و کنترل ماشین را شامل می شود.

در این مجموعه شما صدای گاز دادن و ترمز کردن و اکشن های متحرک ماشین را در اختیار ندارید و می توانید به عنوان مکمل از صداهای مربوط به ماشین ها که شامل تمام حالت های ماشین از استارت زدن، گاز دادن، دور موتور، تعویض دنده و سایر اکشن ها از لینک های زیر دیدن کنید.

 

 

 

رمز فایل فشرده : www.gamelody.ir


RIAL 55,000 – خرید

 


موسیقی رایگان مجموعه بازی Race Driver: GRID

 

 

 

 

 

 

 

 


درباره بازی Race Driver: GRID :

Grid توسط Codemasters ،در سال ۲۰۰۸ توسط سازندگان مجموعه TOCA ساخته و روی کنسول های مایکروسافت ویندوز ، پلی استیشن ۳ ، ایکس باکس ۳۶۰ ، نینتندو DS ، بازی ، جاوا و سیستم عامل X تولید و منتشر شده است.

این بازی بر پایه طراحی مسابقه در پست و مکان های مختلف می باشد که در هر مسابقه با دریافت امتیازات و ارتقاها هیجان بازی و مسابقات آن بیشتر می شود. این مسابقات در سه منطقه ایالات متحده ، اروپا و ژاپن با ۴۳ مدل ماشین مسابقه در حال انجام می باشد. ( اطلاعات بیشتر )

 

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *