دانلود افکت صوتی بازی Railroad Tycoon 3
دانلود افکت صوتی بازی Railroad Tycoon 3

دانلود افکت صوتی بازی Railroad Tycoon 3

دانلود افکت صوتی بازی Railroad Tycoon 3 شامل ۲۰۰ افکت صوتی متنوع در قالب ۷ بخش ویژه طراحی بازی در سبک بازی استراتژیک می باشد که می توانید با کیفیت بالا در این مجموعه دانلود کنید.

دانلود افکت صوتی بازی Railroad Tycoon 3

این بازی دارای ۶۰ مدل لوکوموتیو قدیمی و بخار می باشد که هر کدام دارای اکشن های صوتی مخصوص به خود می باشد و می توانید برای صدا گذاری وسایل نقلیه مانند قطار و واگن های آنها مورد استفاده قرار دهید.

در این مجموعه شما به صداهایی از قبیل اتصالات واگن ها، صداهایی از قطار از داخل اتاقک و نمای بیرون، صداهایی از ریل قطار، حرکت قطارها، سوت قطار در مدل مختلف و اکشن هایی از ساخت و ساز ایستگاه های ریلی و راه آهن را در اختیار داشته باشید.

پیشنهاد ویژه ما  برای دانلود افکت صوتی قطار های واقعی و اکشن های صوتی آن از مجموعه قطارها ( این لینک ) دیدن کنید.

با توجه به اینکه افکت های صوتی این مجموعه کوتاه می باشد قابلیت تنظیم و ترکیب صداها برای طراحی مراحل مختلف این سبک بازی می باشد. در ادامه ما در این بخش تمام افکت های صوتی دیگر این بازی را برای شما انتخاب کرده ایم.

صدای محیط جنگل، محوطه های کنار ایستگاه های راه آهن در شهر در قالب دهها افکت صوتی متنوع قرار گرفته است. همچنین صداهایی از یک زمین کشاورزی با صداهای از مرغ، خروس، گاو و گوسفند هم برای ایجاد صدای ترکیبی قرار گرفته است.

صداهایی از کار کردن تراکتور، شخم زدن، آبیاری، صداهایی از چکش زدن، سفت کاری، جوشکاری، اتصال قطعات فولادی، انواع درجه سنج، صدای فشار بخار، صدای کوره آتش قطار و غیره را نیز در اختیار خواهید داشت.

 

 


رمز فایل فشرده : www.gamelody.ir

RIAL 58,000 – خرید

 

 


درباره بازی  Railroad Tycoon 3 :

محصول ۲۰۰۳ توسط کمپانی PopTop Software طراحی و اجرا شد. این بازی به سبک حرکت دوربین آزاد و مدل استراتژی کسب و کار طراحی شده است. که می توانید واگن ها و محوطه های ایستگاهی را به دلخواه تغییر، ساخت و ساز و ریل کشی کنید. سپس با حمل بار و مسافر کسب درآمد کنید. این بازی در مه ۲۰۰۳ یعنی یک و نیم سال بعد از طراحی موتور بازی اش به مدت یک و نیم سال دیگر در حال توسعه بود.  ( اطلاعات بیشتر )

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *