افکت صوتی بازی resident evil 2
افکت صوتی بازی resident evil 2

افکت صوتی بازی resident evil 2

افکت صوتی بازی resident evil 2 مجموعه کامل در قالب ۲۲۰۰ افکت صوتی بازی ترسناک مکان شیطانی می باشد شامل تمامی اکشن و افکت های صوتی استفاده شده در طراحی این بازی به همراه موسیقی تمامی بخش ها و وکال های آن می باشد.

افکت صوتی بازی resident evil 2

در این مجموعه شما می توانید به تمامی افکت های صوتی این بازی شامل صدای باز و بسته شدن انواع درها، صدای دویدن، راه فتن روی سطوح مختلف، صدا های حیوانات و موجودات ترسناک بازی، صدای اکشن و جلوه های سینمایی بازی ، صدای دشمنان بازی  را در دسترس داشته باشید.

مجموعه پیشنهادی دیگر :

همچنین موسیقی تمامی لول و بخش های بازی، دموی شروع بازی و انتهای بازی  هم قرار گرفته است که می توانید برای استفاده مختلف دانلود کنید. این مجموعه قابلیت استفاده در طراحی و ساخت بازی های مشابه را دارا می باشد. وکال های بازی شامل وکال کامل لئون اس کندی و کلر رد فیلد می باشد.

این مجموعه همچنین قابل استفاده برای تهیه برنامه های مستند، گزارشی، نمایشگاهی در موضوع نقد و بررسی بازی را دارا می باشد که در ویدیو زیر بخشی از این مجموعه در یک فیلم کوتاه برای شما قرار گرفته است.

 

اطلاعات دانلودی این مجموعه

  • تعداد افکت صوتی : ۲۲۰۰ افکت صوتی و موسیقی
  • تعداد وکال بازی : ۶۰۰ صدا
  • حجم فایل دانلودی : ۱۳۰ مگابایت
  • کیفیت فایل های : Mp3

 


 

RIAL 55,000 – خرید

 

درباره بازی resident evil 2 :

اولین نسخه از این بازی ترسناک و مهیج در سال ۱۹۹۸ توسط کمپانی Capcom روی کنسول پای استیشن تولید و ارایه شد. در این نسخه شما کنترل دو بازیکن لئون اس کندی و کلر رد فیلد باید به اختیار بگیرید و مراحل بازی را به اتمام برسانید و از شهر خارج شوید.

این بازی در شهری خیالی به نام راکون سیتی اتفاق افتاده که همه اهالی شهر به موجوداتی ترسناک و زامبی تبدیل شده اند. این بازی پر از معما و صحنه های نفس گیر و ترسناک می باشد که می توان به یقین گفت در زمان خود ترسناک ترین بازی جهان بود.

کارگردان نسخه اول این مجموعه به نام Shinji Mikami با کارگردانی Hideki Kamiya توسط تیمی ۵۰ نفره در مدت ۲۱ ماه طراحی و ساخته شد. در نسخه دوم مراحل بازی، صداها، دشمنان و شخصیت ها بهبود خوبی پیدا کرده اند. ( اطلاعات بیشتر )

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *