صدای ربات ( ویژه طراحی بازی )
صدای ربات ( ویژه طراحی بازی )

صدای ربات ( ویژه طراحی بازی )

صدای ربات ( ویژه طراحی بازی ) مجموعه اختصاصی در قالب ۵۰۰ افکت صوتی متنوع از اکشن های صوتی یک شخصیت رباتیک می باشد که می توانید برای صداسازی حالت های عمل کردی و فیزیکی رباتیک مورد استفاده قرار دهید.

صدای ربات ( ویژه طراحی بازی )

جزییات صداگذاری یک ربات و شخصیت رباتیک که از قطعات مختلف فلزی یا مکانیک جمع و جور شده زمانبر و کمی سخت می باشد. اما وقتی این صداها با تنوع بالا در اختیار داشته باشید صدا گذاری اتصالات و حالت های اکشن چنین رباتی آسانتر می باشد.

این مجموعه شامل ۵۰۰ افکت صوتی متنوع از صدای ربات بصورت صداهای کوتاه و بریده می باشد که قابلیت میکس و ترکیبی صداها با یکدیگر برای ایجاد یک گسستگی یا جمع شدن حالت های ربات آهنی را فراهم می کند.

این مجموعه در یکی از بازی های SD Gundam G Generation Cross Rays که شامل شخصیت های متنوع رباتیک فانتزی می باشد بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. که شما هم می توانید از این مجموعه برای صدا گذاری حالت های مختلف استفاده کنید.

در ویدیوی زیر صداهای این مجموعه در یک تریلر معرفی بازی برای شما قرار گرفته است که کمک می کند بهتر با کیفیت و نوع صداهای این مجموعه آشنا شوید.

تمام صداها بصورت کوتاه یا کیفیت استودیویی WAV برای شما انتخاب شده است که پردازش و بهینه سازی آن نیازی یه عملیات خاصی نیست و به سادگی می توان در طراحی چنین بازی هایی مورد استفاده قرار داد.

 


 

RIAL 55,000 – خرید

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *