افکت صوتی مبارزه Scorpion
افکت صوتی مبارزه Scorpion

افکت صوتی مبارزه Scorpion

افکت صوتی مبارزه Scorpion مجموعه ویژه در قالب ۱۰۷ اکشن و افکت های صوتی متنوع از صدای مبارزه و حالت های رزمی شخصیت معروف بازی های Mortal Kombat می باشد که می توانید با کیفیت عالی در این مجموعه دانلود کنید.

افکت صوتی مبارزه Scorpion

در نسخه وکال شخصیت های بازی تمام گفتگو مکالمه های Scorpion ( این لینک ) را برای شما قرار داده بودیم. لذا در این بخش اکشن های صوتی انفرادی و مبارزه ای این شخصیت قدرتمند را برای شما قرار دادیم.

این مجموعه شامل اجرای حرکات رزمی شامل صدای پا، لگد زدن، حرکات چرخشی، استفاده از قدرت های آتشین، استفاده از سلاح رنجیر نیزه ای، اکشن هایی از مشت زدن، دریدن و پاچیدن دشمنان، اکشن های صوتی اجرای فیتالیتی ها، اکشن های زخمی کردن، کشتن، خرد کردن استخوان و غیره را شامل می شود.

مجموعه مکمل این صداها وکال های شخصیت Scorpion می باشد.

همچنین صداهایی از پریدن و افتادن روی زمین و بلند شدن و اکشن های معروف کمان اندازی و کشیدن حریف طرف خود با جمله معروف “بیا پیش من” نیز در این مجموعه موجود می باشد.

تمام صداها از موتور صوتی بازی Mortal Kombat ایکس استخراج شده است که می توان گفت کامل تربن پکیج صوتی مربوط به صدای این شخصیت را شامل می شود.

تمام صداها با کیفیت عالی WAV می باشد که بصورت لوپ و کوتاه شده قابل استفاده در صدا گذاری بازی های مشابه جهت شبیه سازی حالت مبارزه رزمی با درجه خشونت بالا می باشد.

این مجموعه در زمینه صدا گذاری انیمیشن و صدا گذاری فیلم ها برای ایجاد اکشن های بریدن، تکه پاره کردن، دریدن و مرگ های خشن نیز مناسب می باشد.

 

 

رمز فایل فشرده : www.gamelody.ir


RIAL 55,000 – خرید

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *