وکال شخصیت Scorpion
وکال شخصیت Scorpion

وکال شخصیت Scorpion

وکال شخصیت Scorpion مجموعه ای ویژه در قالب ۳۱۵ وکال و اکشن های صوتی انسانی Scorpion از سری بازی های Mortal kombat X می باشد که می توانید در این مجموعه دانلود و برای صدا کذاری استفاده کنید.

وکال شخصیت Scorpion

این مجموعه کاملترین وکال های گفتگویی اسکورپیون در بازی نبرد خونین ایکس می باشد که می توانید با کیفیت عالی داتلود و استفاده کنید.

همچنین در بین این وکال ها صداهای انسانی از حالت های ضربه خوردن، ضربه زدن، صداهای مرگ و مردن بر اثر ضربات سلاح ها و غیره را نیز در اختیار داشته باشید.

مجموعه های پیشنهادی : 

 

رمز فایل فشرده : www.gamelody.ir


RIAL 55,000 – خرید

 

 


درباره اسکور پیون :

یکی از شخصیت های داستانی و اصلی سری بازی Mortal Kombat می باشد که توسط استودیو Midway Games / NetherRealm طراحی و ارایه شده است.

Scorpion یکی از ۷ شخصیت اصلی داستان نبرد خونین میباشد، که یک نینجای ارواح است و به دنبال انتقام مرک خود به دست جادوگر شیطانی کوان چی است.

Scorpion در تمامی بازی ها به جز بازی Mortal Kombat 3 (1995)  قابلیت بازی و اجرا داشت. و می توان از وی به عنوان شخصیت های مهمان در برخی بازی ها  نیز نام برد.

اسم عقرب یا Scorpion  بر گرفته از یکی از بهترین جنگجو های قبلیه نینجا وافع در شیرای ژاپن می باشد.

اون  قبل از مرگ برای Sub-Zero کار می کرد. تا اینکه توسط بی هان ، عضو لین کوئی (قبیله رقیب قاتلان چینی) کشته شد.

سپس روح او به یک شبح جهنمی تبدیل شد و دنبال انتقام از کسانی بود که مسول قتل و عام خانواده او و قبلیه اش بودند.

ساب زیرو توسط کوان چی تغیر شکل یافته و در نقش او در زمان مرگ خانواده او جلوی اسکوپیون ظاهر می شود و اسکورپیون از آن تاریخ ساب زیرو را به عنوان دشمن درجه یک می شناسد. ( اطلاعات بیشتر )

 

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *