دانلود صدای درب | Door
دانلود صدای درب | Door

دانلود صدای درب | Door

دانلود صدای درب | Door ویژه طراحی و صدا گذاری بازی شامل ۸۷ افکت صوتی با کیفیت بالا برای شبیه سازی صدای باز و بسته کردن درب ها در مدل مختلف قدیمی و جدید، کرکره ها ، درب های بزرگ و پارکینگ، درب زندان و غیره را شامل می شود.

دانلود صدای درب | Door

تنوع بالای افکت های صوتی مرتبط با درهای واقعی  در سایت اصلی ندای تصویر ( این لینک ) برای شما عزیزان قرار گرفته است. لذا در این بخش ما مجموعه ای دیگر از صدای در اما بهینه و کوتاه شده برای استفاده در موتور بازی انتخاب کرده ایم.

این صداها با کیفیت بالا امکان صدا گذاری باز و بسته کردن انواع درها در هر مدلی را فراهم می کند. این مجموعه یکی از کامل ترین افکت های صوتی درها می باشد که می توانید برای صدا گذاری بازی مورد استفاده قرار دهید.

پیشنهاد دیگر ما : صدای کشوی کمد بایگانی

تمامی افکت های صوتی مجموعه بصورت کوتاه شده و بهینه برای استفاده در موتور طراحی بازی می باشد که شامل صدای باز کردن درهای فلزی و چوبیف درهای مربوط به کرکره‌ها، درب های هوشمند، درهای پارکینگ، درب فاضلاب، در سلول و زندان، درهای هوشمند برقی و غیره را شامل می شود.

همچنین تعدادی افکت صوتی از کلید کردن و باز کردن در را نیز برای این مجموعه قرار دادیم.

 

 

رمز فایل فشرده : www.gamelody.ir

RIAL 52,000 – خرید

 

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *