افکت صوتی و وکال بازی Street Fighter 2
افکت صوتی و وکال بازی Street Fighter 2

افکت صوتی و وکال بازی Street Fighter 2

افکت صوتی و وکال بازی Street Fighter 2 مجموعه کامل در قالب ۹۲ افکت صوتی و صداهای بازی معروف نبرد خیابانی نسخه ۲ از کنسول بازی Nintendo 3DS می باشد که می توانید در این مجموعه دانلود کنید.

افکت صوتی و وکال بازی Street Fighter 2

این بازی در سبک مبارزه طراحی و عرضه شده و شامل نبرد شخصیت های مختلف بازی یا یکدیگر با قدرت ها و ویژگی های خاص می باشد. در این مجموعه ما از موتور صوتی بازی کنسول arcade استخراج کرده ایم و بصورت تفکیک شده وکال ها در یک پوشه و افکت های صوتی در پوشه دیگر برای شما قرار گرفته است.

این مجموعه در بخش افکت های صوتی شامل پریدن، مبارزه کردن، افکت هایی از شارژ شدن و قدرت گرفتن، اکشن های صوتی زمین خوردن و بلند شدن و غیره را شامل می شود.

همچنین در بخش صدای وکال بازی می توانید صداها و گفتگو های کوتاه بازیکنان در حین مبارزه و اجرای قدرت را نیز در اختیار داشته باشید.

 

 


رمز فایل فشرده : www.gamelody.ir

RIAL 52,000 – خرید

 


 Street Fighter
Street Fighter

 

درباره بازی Street Fighter 2 :

Street Fighter II: با زیر عنوان The World Warrior از سری بازی های رقابتی در سبک مبارزه رزمی می باشد که توسط شرکت Capcom طراحی و توسعه یافت. این بازی محصول سال ۱۹۹۱ می باشد که دومین مجموعه از این سری بازی های Street Fighter می باشد که نسخه اول آن در ۱۹۸۷ منتشر شد.

در طراحی و عرضه این بازی شرکت کپکام با توسعه موتور بازی و اضافه کردن حرکات ویژه مبارزه ای با فرمان پذیری از شش دکمه امکانات گسترده تری را در اختیار بازیکن بازی قرار داد که بصورت ترکیبی قدرت های بازیکنان اعمال می شد.

این بازی یکی از معروفترین و پر فروش ترین بازی های کنسول Arcade شد و موفقیت های بالایی را در امر فروش کسب کرد. ۲۵ میلیون از این بازی در زمان خود منتشر شد که شاهکار زمان خود بود. این بازی برای ۲۰۰۰۰۰ دستگاه آرکید ارایه شد. این بازی باعث شد با درآمد ۱۰ میلیارد دلاری جز بازی های تاریخ سازی شرکت کپکام محسوب شود و دنباله های زیادی از آن تا زمان حال منتشر شود. ( اطلاعات بیشتر )

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *