دانلود افکت صوتی Streets of Rage 2
دانلود افکت صوتی Streets of Rage 2

دانلود افکت صوتی Streets of Rage 2

دانلود افکت صوتی Streets of Rage 2 مجموعه کامل در قالب ۱۰۳ افکت صوتی و مجموعه موسیقی کامل این بازی ۲۴ موسیقی محبوب رزمی می باشد که در این پست برای دانلود شما قرار دادیم.

دانلود افکت صوتی Streets of Rage 2

بازی قدیمی شورش در شهر یا همان Streets of Rage معروف به خیابان خشم –  یکی از محبوب ترین بازی های مبارزه ای تیمی بوده که من به عنوان نویسنده این پست عاشق این بازی با موسیقی و حس و حال بازی بودم.

در این بخش ما مجموعه کامل اکشن های صوتی این بازی شامل صدای مبارزه شخصیت های بازی به همراه صدای فیزیک اشیا و آبجکت ها و جلوه های صوتی IX بازی شامل کلیک کردن، باز کردن مرحله، صدای سلاح ها، ابزارها ، اکشن های انفجاری ، جیغ و داد ، صدای مشت و صدای لگد و غیره را برای داتلود شما قرار دادیم.

جهت دانلود موسیقی و افکت های صوتی نسخه ۱ از این لینک دیدن کنید.

مجموعه های پیشنهادی مکمل :

در صورتی که نیاز دارید صداهای واقعی اکشن مبارزه و حرکات رزم را بصورت آرشیو صوتی خریداری کنید می توانید از مجموعه  صدای مبارزه و جنگ دیدن کنید.

مجموعه موسیقی این بازی شامل ۲۴ فایل صوتی با کیفیت بالا می باشد و همچنین افکت های صوتی این بازی با کیفیت WAV برای شما همراهان عزیز انتخاب و جهت استفاده در امور طراحی بازی در این سبک قرار داده شده است.

پیش نمایش بازی به همراه صداها :

 


رمز فایل فشرده : www.gamelody.ir


RIAL 55,000 – خرید

 

 


بیوگرافی بازی :

Streets of Rage 2 در ژاپن با عنوان Bare Knuckle II: The Requiem of the Deadly Battle (released ア ・ ナ ク ル ル II 死 闘 へ の レ ク イ エ ム ، Bea Nakkuru Tsū: Shitō e no Rekuiemu) و در مناطق PAL به عنوان Streets of Rage II منتشر شد.

یک بازی ویدیویی مبارزه ای است که توسط Sega در سال ۱۹۹۲ برای کنسول Mega Drive / Genesis منتشر شده و توسط یک تیم موقت از چندین شرکت Sega، Ancient، Shout! Designworks توسعه یافته است و از  نرم افزار MNM و H.I.C در طراحی موتور بازی بهره گرفته شده است.

این دومین بازی از مجموعه خیابان های خشم است ، دنباله ای بر خیابان های خشم و پس از آن خیابان های خشم ۳ و خیابان های خشم ۴ است.

این بازی یکی از محبوب ترین بازی های Mega Drive / Genesis می باشد که از استقبال زیادی در دنیا برخوردار بود. پیشنهاد می کنیم در مورد بازی، روش های گیم پلی بیشتر بدانید. ( اطلاعات بیشتر )

 

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *