دانلود افکت صوتی بازی Streets of Rage
دانلود افکت صوتی بازی Streets of Rage

دانلود افکت صوتی بازی Streets of Rage

دانلود افکت صوتی بازی Streets of Rage مجموعه ای کامل در قالب ۵۶ افکت صوتی کامل بازی به همراه دهها موسیقی کامل مراحل این بازی محبوب قدیمی می باشد که می توانید با کیفیت استودیویی در این مجموعه دانلود کنید.

دانلود افکت صوتی بازی Streets of Rage

بازی محبوب شورش در شهر یا اسم رسمی خیابان های خشم که با نام Streets of Rage شناخته می شود یکی از معروفترین بازی منتشر شده روی کنسول سگا می باشد که در سال ۱۹۹۰ توسط سگا عرضه شد. این بازی پیمایشی بوده و در ژانر مبارزه ای دسته بندی شده است.

این مجموعه شامل تمام افکت های صوتی این بازی شامل صداهای جیغ و دادن زدن شخصیت های بازی ، صداهای استفاده از سلاح ها نظیر باتوم ها، چاقوها و غیره به همراه افکت های ضربه و فیزیک آبجکت های بازی را شامل می شود.

جهت دانلود موسیقی و صداهای مربوط به نسخه دوم بازی از این لینک دیدن کنید.

همچنین تمام موسیقی مراحل بازی با کیفیت بالا  نیز در این مجموعه گنجانده شده است. که شامل موسیقی مراحل ۱ تا ۸ به همراه موسیقی پایان بازی، اتمام مراحل، پایان بازی در حالت خوب، در حالت بد و امتیاز گیری می باشد.

رمز فایل فشرده : www.gamelody.ir

RIAL 55,000 – خرید

درباره بازی Streets of Rage :

این مجموعه در سه نسخه بین سالهای ۱۹۹۱ تا ۱۹۹۴ عرضه شد که با نام Streets of Rage یا خیابان های خشم شناخته می شود. در نسخه اول با سه شخصیت Axel ، Blaze و Adam و آقای X ، مغز متفکر شرور را معرفی می کند.

این بازی  توسط کنسول های Sega’s Mega Drive / Genesis ، Master System و Game Gear پشتیبانی می شد. از مزیت های خوب این بازی طراحی موسیقی آن توسط موتو هیرو کاواشیما می باشد که بسیار مورد استقبال بازی خورهای آن زمان قرار گرفت است. ( اطلاعات بیشتر )

 

 

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *