وکال شخصیت Sub-Zero's
وکال شخصیت Sub-Zero's

وکال شخصیت Sub-Zero’s

وکال شخصیت Sub-Zero’s مجموعه ای ویژه در قالب ۳۰۸ وکال صوتی کامل این شخصیت شامل تمام دیالوگ ها و اکشن های مبارزه تا اجرای حرکات رزمی و فیتالتی را شامل می شود.

وکال شخصیت Sub-Zero’s

Sub-Zero’s یکی از محبوب ترین شخصیت های بازی Mortal Kombat می باشد که از نسخه های اول تا حالا در تمام بازی و نسخه ها بوده است. این مجموعه شامل صدای کامل وکال و دیالوگ های انگلیسی در مورتال کمبات ایکس می باشد.

مجموعه پیشنهادی دیگر :

این صداها شامل تمام دیالوگو و گفتگو های این بازیکن در طول اجرای مراحل بازی و داستان آن می باشد. در کنار این مجموعه ما تمام اکشن های صوتی این بازیکن شامل صداهای ضربه ای، صدای مبارزه و فریاد و خشم، اکشن های صوتی قدرت ها، صدای ضربه خوردن، صداهای خشن و خونبار اجرای فیتالتی ها و غیره را شامل می شود.

این مجموعه بصورت مستقیم از موتور صوتی بازی استخراج و با کیفیت عالی برای دانلود شما قرار گرفته شده است. پیشنهاد می کنیم بخش ها‌یی از وکال و صدای این بازیکن را به صورت نمونه گوش کنید.

 

 

 

رمز فایل فشرده : www.gamelody.ir


RIAL 52,000 – خرید

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *