صدای بازی قارچ خور ۱ | super mario bros

صدای بازی قارچ خور ۱ | super mario bros یکی از محبوب ترین بازی های تاریخ می باشد که در این مجموعه تمام افکت های صوتی بازی به همراه اکشن های فیزیکی بازی را با کیفیت عالی برای شما انتخاب کرده ایم.

صدای بازی قارچ خور ۱ | super mario bros

این مجموعه شامل تمام صداهای بازی را در خود جای داده است که از موتور صوتی کنسول استخراج و برای صدا گذاری در اختیار شما قرار گرفته است.

در این مجموعه شما به صدای این بازی شامل پریدن، صدای سکه، صدای بزرگ شدن، صدای رفتن داخل لوله، صدای امتیاز گیری، صدای جان گرفتن، صدای شلیک گلوله، اکشن های فیزیکی برخورد و کله و پا شدن و غیره دسترسی خواهید داشت.

 

 

نمونه صدای میکس شده افکت های صوتی این بازی روی موسیقی متن :


 

رمز فایل فشرده : www.gamelody.ir

RIAL 52,000 – خرید

 

 


Super Mario Bros برای اولین بار در سال ۱۹۸۳ توسط پلتفرم نینتندو طراحی و عرضه شد. اولین بازی این نسخه Super Mario می باشد که رسما در سال ۱۹۸۵ در ژاپن برای کنسول Nintendo (NES) و در آمریکای شمالی منتشر شد.

در این بازی شما دز نقش یک شخصیت به نام لویجی باید ملکه را از دست یک غول بزرگ به نام Bowser نجات دهد. اما برای نجات ملکه باید از ۷ جهان که هر کدام شامل زیر جهان های مختلفی است از سد نوچه های غول بزرگ عبور کرده و بازی را به اتمام برساند. ( اظلاعات بیشتر )

 

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *