صدای سفینه فضایی
صدای سفینه فضایی

صدای سفینه فضایی

صدای سفینه فضایی کامل‌ترین پکیج افکت صوتی مرتبط با سفینه های فضایی بالغ بر ۸۰۰۰ افکت صوتی متنوع می باشد که می توانید با کیفیت بالا برای صدا گذاری و شبیه سازی صدای انواع بازی و فیلم مورد استفاده قرار دهید. همراه باشید تا بیشتر به محتوای این مجموعه بپردازیم.

صدای سفینه فضایی

تنوع افکت های صوتی مرتبط با سفینه های فضایی را ما در سایت ندای تصویر در قالب دهها مجموعه متنوع منتشر کرده ایم که هر کدام بسته به نوع صداها و اکشن های صوتی آنها متغیر می باشد. لذا در هر صورت کاملترین پکیج صوتی مرتبط با سفینه فضایی می باشد که می توانید در دسترس داشته باشید.

این مجموعه شامل سفینه های فضایی بزرگ و کوچک و انواع بهپاد های از راه دور به همراه صداهایی از داخل سفینه فضایی و بخش های مختلف فضا پیماهای بزگ به همراه ایستگاه های فضایی را شامل می شود.

این مجموعه در نگاه کلی شامل صداهایی به شرح زیر می باشد :

در قالب ۳۵۰ اکشن و افکت صوتی متنوع از صداهای حرکت و اکشن های فانتزی سفینه های فضایی می باشد که قابل استفاده در طراحی صدا برای بازی هایی با مخاطب کودک و نوجوان می باشد.

مجموعه ای در قالب ۷۰ افکت صوتی با کیفیت بالا از توربو و موتور انواع سفینه های فضایی در حالت و اکشن های صوتی مختلف می باشد. این صداها از نمای نزدیک و دور می باشد.

 

صدای سفینه
صدای سفینه

 مجموعه کامل از شبیه سازی دیجیتال اکشن های صوتی یک سفینه فضایی، با کیفیت استودیویی wav 96 شامل افکت های مختلف از حالت های نشستن و برخاستن،عبور کردن، صدای داخل کابین و غیره را شامل می شود.

در قالب ۳۰ افکت صوتی از صدای سفینه فضایی،صدای موتور آنها،عبور و مرور سفینه،صدای بلند شدن سفینه،صدای فرود سفینه در اکشن های مختلف و همچنین تعدادی افکت صوتی محیط داخلی سفینه های فضایی را شامل می شود.

مجموعه ای از جلوه های صوتی مرتبط با شلیک از سفینه های جنگی و فضایی با سفینه ها و تجهیزات پیشرفته فضایی را شامل می باشد که در این بخش برای دانلود شما عزیزان قرار دادیم .

در قالب ۴۹ افکت صوتی کامل از روشن و خاموش کردن انواع سفینه های فضایی،موتور های دیزلی هواپیمایی با کیفیت بالا WAV می باشد که مناسب ترین جلوه های صوتی در زمینه صدا گذاری انیمیشن و بازی سازی می باشد.

شامل ۱۱ افکت صوتی با کیفیت بالا از بلند شدن و پرواز سفینه های فضایی می باشد که در این بخش می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

همچنین در این پکیج شما به صداهای متنوعی از باز و بسته شدن درهای سفینه های فضایی، در حالت های تاشو، چرخشی و درب های دارای بازو و جک های هیدرولیکی بزرگ را می توانید در دسترس داشته باشید.

جهت خرید و تهیه این مجموعه بزرگ لطفا از صدا مارکتینگ ندای تصویر بزرگترین پکیج سفینه های فضایی را خریداری کنید.

جهت ورود به فروشگاه روی عکس زیر کلیک کنید.

خرید مجموعه کامل سفینه فضایی
خرید مجموعه کامل سفینه فضایی

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *