صدای آزاد شدن اسلحه
صدای آزاد شدن اسلحه

صدای آزاد شدن اسلحه

صدای آزاد شدن اسلحه مجموعه ای در قالب ۱۵۰ جلوه و اکشن صوتی برای طراحی بازی های جنگی و مبارزه ای می باشد که کمک می کند صداهایی از باز شدن و گرفتن اسلحه های مورد استفاده در بازی را صدا گذاری کنید.

صدای آزاد شدن اسلحه

اگر در حال طراحی بازی هستید که باید سلاح ها و اسلحه های مورد استفاده در بازی با استفاده از افکت صوتی کوتاه آزاد یا توسط بازیکن دریافت شود این مجموعه مناسب می باشد.

تمام صداها با کیفیت بالای استودیویی برای بازسازی و ساخت افکت صوتی UI بازی ها در هر کنسول برای ژانر های جنگی که با اسلحه و سلاح ها سر و کار دارد بهینه سازی شده برای موتور صوتی بازی در این مجموعه قرار گرفته است.

برخی از افکت های صوتی این مجموعه بصورت لوپ می باشد که می توانید از ترکیب این صداها در طول بازی نیز بهره ببرید. همچنین طراحی و صدا گذاری بازی های پازلی که با جلوه های انفجار و ارتقا بیشتر سر و کار دارد نیز مناسب می باشد.

افکت های صوتی این مجموعه شامل صدای باز کردن اسلحه های فانتزی، لیزری، نارنجک ، انواع اسلحه های شعله افکن، انواع کلت و سلاح های تخریب بالا مانند بازوکا و آر پی جی  می باشد.

همچنین افکت هایی از ارتقای اسلحه و افزایش قدرت نیز در این مجموعه قرار گرفته است که می تواند برای تنوع بخشی صدای بازی کمک زیادی به شما انجام دهد. مجموعه ساند پیکچر آماده طراحی صدا و صدا گذاری برای بازی های شما می باشد.

 

 

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : ۱۴۷ صدا
  • حجم فایل دانلودی : ۴۰ مگابایت
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 


RIAL 55,000 – خرید

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *