صدای سنگ های صخره ای
صدای سنگ های صخره ای

صدای سنگ های صخره ای

صدای سنگ های صخره ای شامل ۷۰ اکشن صوتی مختلف از صداهای مربوط به ریزش، جابجایی، افتادن، غلت خوردن سنگ های صخره ای در اندازه کوچک و بزرگ را شامل می شود که می توانید با کیفیت عالی برای صدا گذاری انواع ریزش و آوار شدن مورد استفاده قرار دهید.

صدای سنگ های صخره ای

اگر دنبال این هستید تا یک صحنه ای از ریزش کوه های صخره ای و سنگی را صدا گذاری کنید یا دنبال ایجاد اکشن تخریب و آوار شدن سنگ های بزرگ صخره ای هستید این مجموعه در همین زمینه به شما با تنوع بالای افکت های صوتی خود کمک خواهد کرد.

این مجموعه شامل صداهای متنوعی از صدای تکی و دسته جمعی ریزش و افتادن انواع صخره‌ها به زمین و غلتیدن آنها روی سطوح در سرعت های مختلف یا شدت ضربه های متنوع می باشد.

در برخی از افکت های صوتی این مجموعه شما به صدای سنگ ریزه‌ها و شن های همراه ریزش سنگ های از بلندی مانند کوه‌ها نیز دسترسی خواهید داشت.

این مجموعه شامل صداهای کنشی شامل ضربه زدن به سنگ صخره ای، صدای جابجا کردن، صداهایی از بلند شدن شخصیت از زیر سنگ ها و حفاری و معدن کاری را نیز دارا می باشد.

تمام صداها با کیفیت استودیویی WAV از موتور بازی‎‌ ها استخراج که قابل استفاده در طراحی انواع بازی در کنسول های مختلف و موشن گرافیک در حوزه های تبلیغاتی را نیز دارا می باشد.

 


رمز عبور : www.linasoft.ir

RIAL 55,000 – خرید

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *