افکت صوتی UI - دیجیتال
افکت صوتی UI - دیجیتال

افکت صوتی – دیجیتال

افکت صوتی UI – دیجیتال مجموعه ای ویژه شامل ۱۹۲ جلوه صوتی متنوع می باشد که شما را قادر می کند انواع جلوه های صوتی باز شدن صفحات و منوها و گستردگی دیجیتال و انواع افکت های علایم و نشانگر مورد استفاده در UI بازی و موشن گرافیک را صداگذاری کنید.

افکت صوتی UI – دیجیتال

اگر خیلی ساده برای شما شرح دهیم که این مجموعه شامل چه نوع صداهایی می باشد باید گفته شود که این مجموعه شامل صداهای متنوع برای استفاده در منوی بازی ها و نمایش عنصرهای مهم کاربری چه در متن بازی یا در هنگام Customiz بازی را شامل می شود.

جلوه های صوتی نظیر باز شدن صفحات بصورت دیجیتال، افکت های تایپو‌‎گرافی شامل گستردگی، نمایش عناوین و متن نوشته، جلوه هایی از باز شدن پنجره ها و باز و بسته کردن آنها، افکت هایی از اسلایدر پیج ها را شامل می شود.

مجموعه های مکمل :

از منظر صداگذاری برای داخل بازی می توان به صداهایی از باز شدن نشانگرهای هدف گیری تجهیزات و اسلحه ها بصورت الکترونیکی، نمایش اعداد، متنها، شرح و توضیحات ماموریت ها یا صفحات نمایشگر دیجیتال را شامل می شود.

این مجموعه مناسب استفاده در طراحی بازی و صداگذاری برنامه های موشن گرافیک در زمینه های مختلف دیجیتال و ساخت برنامه های آموزشی تکنولوژی محور مناسب ترین گزینه می باشد که می توانید در ادامه بخشی از صدای این مجموعه را گوش کنید.

این مجموعه قابل استفاده برای ارتقای اسلحه، افزایش مهارت، صدای قدرت، انتخاب بازیکن، انتخاب تجهیزات، تجهیز وسایل نیز برای شما فراهم می‌کند.

این مجموعه در طراحی و ساخت انواع انیمیشن های نبلیغاتی در حوزه فناوری و اطلاعات نیز قابل استفاده می باشد.

 

 


رمز فایل فشرده : www.gamelody.ir

RIAL 55,000 – خرید

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *