دانلود وکال صدای کامپیوتری بازی
دانلود وکال صدای کامپیوتری بازی

دانلود وکال صدای کامپیوتری بازی

دانلود وکال صدای کامپیوتری بازی شامل بیش از ۴۵۰ افکت صوتی متنوع از صدای وکال مربوط به سیستم های پاسخگویی دیجیتال با تن صدای زن می باشد که می توانید برای ایجاد اکشن های UI باری یا HUD بازی ها مورد استفاده قرار دهید.

دانلود وکال صدای کامپیوتری بازی

اگر در حال صدا گذاری بازی هستید و دوست دارید برای بخش های مختلف کاربری بازی UI باری یا HUD  صداهایی دیجیتال استفاده کنید این مجموعه به شما کمک می کند تا بتوانید راهنمایی یا صداهای دیجیتال گوینده ایجاد کنید این مجموعه کمک خوبی برای شما می باشد.

این مجموعه شامل راهنمایی بازیکن در هدایت بازی، کمک در انتخاب اشیای بازی، انتخاب سلاح، فعال سازی یا غیر فعال سازی، ارتقای نیرو یا قدرت، هدف گیری و انهدام، اتمام ماموریت و صداهایی از خطارات احتمالی، سقوط و از بین رفتن را شامل می شود.

مجموعه پیشنهادی :

لازم به توضیح است این مجموعه بصورت انگلیسی می باشد چنانچه قصد دارید از گوینده های فارسی برای اینکار استفاده کنید می توانید از مجموعه ساند اف ایکس ( www.soundfx.ir ) بر اساس نوع برنامه سفارش ضبط نریشن و صداها برای استفاده در بازی های خود دهید.

در ادامه بخش هایی از این مجموعه صوتی را می توانید گوش کنید. تمام وکال ها انگلیسی و بهینه سازی شده برای موتور بازی های می باشد.

 

 


رمز فایل فشرده : www.gamelody.ir

RIAL 55,000 – خرید

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی | مرجع دانلود صدای بازی و موسیقی انواع بازی روی کنسول‌های مختلف قدیمی و جدید - هدف از ایجاد این سایت، تامین صداهای مورد نیاز برای طراحی هر نوع صدای بازی در هر ژانر برای هر نوع کنسول بازی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *